Burn4All – opinie niezadowolonej klientki

Z nadwagą i dodatkowymi kilogramami borykam się odkąd pamiętam. Gdy miałam 3 lata w tragicznym wypadku zmarł mój ojciec. Wszyscy wokół pocieszali mnie batonami,czekoladą i chipsami, a gdy byłam już starsza sama się w ten sposób pocieszałam. Gdy zaczęłam chodzić do szkoły słyszałam dużo przykrych komentarzy. I gdzieś od tego etapu życia zaczęłam mieć problemy z własnym poczuciem własnej wartości i walką z otyłością.

Odchudzanie zaczęłam w gimnazjum

Będąc w gimnazjum zaczęłam stosować różne diety: Dukana, kapuścianą czy Kopenhaską. Każda kończyła się z tym samym skutkiem- waga tak szybko jak spadła tak samo szybko powróciła. Oprócz tego zaczęły się moje problemy ze zdrowiem takie jak częste bóle żołądka, nudności, bóle nerek czy problemy z jelitami. Często po nocach płakałam z bezsilności. Przez przykre komentarze, które w koło słyszałam dostałam depresje, zamknęłam się w sobie, nie miałam ochoty na spotkania ze znajomymi czy ogólnie chęci do życia.

Ten kto nie miał problemów z nadwagą nie wie jak ciężko jest schudnąć, mimo, że wydaje się to łatwe.

Burn4All a opinie z internetu

Żadna dieta nie skutkowała. Na jednej ze stron znalazłam tabletki Burn4All i postanowiłam je przetestować. Nie odczułam żadnych pozytywnych skutków. Na treningu nieznacznie bardziej się pociłam. Wciąż miałam dużą ochotę na słodycze i podjadanie niezdrowych rzeczy. Odnośnie metabolizmu również nie odczułam dużych zmian. Niestety efekty były marne a mój portfel chudszy. Byłam tym faktem bardzo zażenowana i zawiedziona, ponieważ producent obiecywał co innego.

Postanowiłam poszukać czegoś innego

Pewnego razu natrafiłam na Reducer Thermo Extreme. Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii na jego temat postanowiłam go kupić. Oprócz opinii skusiła mnie niska cena- zaledwie 59 zł za 100 kapsułek, gdzie na tabletki innych firm wydawałam krocie. Już na samym początku zaskoczył mnie skład- złożony z samych naturalnych produktów. Nie było w nim nic, co mogło wzbudzić mój niepokój. Znajduje się tam między innymi chrom, CLA czy wyciąg z zielonej herbaty.

Jakie rezultaty udało mi się uzyskać z Reducerem?

Reducer Thermo Extreme kapsułki opinie

Sceptycznie nastawiona po próbach z innymi tabletkami do zdrowej diety i aktywności dodałam Reducer Thermo Extreme. Już po tygodniu zauważyłam, że nie jestem opuchnięta co zapewne było skutkiem zatrzymania wody w organizmie. Przestałam mieć ciągłą ochotę na słodkie, podczas ćwiczeń pociłam się troszkę bardziej, ale przede wszystkim miałam więcej siły i energii. Po całym dniu w pracy nie miałam problemu z pójściem na siłownie. Mogę ćwiczyć dłużej, także moja wydolność poszła w górę i nie męczę się po 10 minutach na orbitreku. Gdy zważyłam się po miesiącu na wadze zobaczyłam 5 kg mniej, a po dwóch aż 9 kg mniej! Nie czułam się po nim źle, nie miałam mdłości, zawrotów czy bólów głowy jak to bywało w przypadku innych tabletek.

Nie ma sensu przepłacać za inne spalacze o takim samym składzie. W końcu uwierzyłam w swoje siły i możliwości. Wiem, że jeśli się czegoś bardzo chce to z małą pomocą można wiele osiągnąć. Jeszcze długa droga przede mną, ale dzięki silnej woli i pomocy Reducer Thermo Extreme w końcu osiągnę mój cel. Mój partner coraz częściej prawi mi komplementy, a koleżanki z pracy pytają co robię, że tak chudnę. Coraz lepiej czuję się w swoim ciele. Serdecznie polecam go każdemu.