Płyn na odchudzanie ACTIVLAB L-Carnitine shot – opinie i przestroga

Wielkimi krokami zbliżał się ślub mojej siostry, więc postanowiłam trochę spaść z wagi. Na wadzę zaczęłam przybierać po tym jak dostałam awans w pracy. Nagły stres, przez który podjadałam, brak czasu dla siebie i mała ilość sportu spowodowały szybki wzrost mojej wagi. Ten ważny dzień dla mojej ukochanej siostry stal się pretekstem do stracenia wagi. Poszłam do dietetyka, zaczęłam ostro ćwiczyć, brałam kapsułki na odchudzanie. W internecie przeczytałam, że ważną rolę w odchudzaniu spełniają shot’y na odchudzanie. Pomyślałam, że warto spróbować i nic nie mam do stracenia.

Moje opinie o płynie ACTIVLAB L-Carnitine shot

Szukałam w różnych aptekach i specjalnych stronach na których można kupić takie wspomagacze. Czytałam różne opinie i recenzje i tak trafiłam na ACTIVLAB L-Carnitine shot. Płyn na odchudzanie miał pozytywne jak i negatywne opinie, a do tego w ulotce było wymienione parę składników, o których nigdy nie słyszałam.

Kupiłam i zażywałam zawsze po treningu. Miał nawadniać i dodawać siły oraz przyspieszać metabolizm i szybciej spalać tkankę tłuszczową. Stosowałam go przez miesiąc i szczerze nie zauważyłam większych efektów, oprócz wypadania włosów i bladej skóry. Oczywiście schudłam jakieś 3 do 4 kilo, ale ten efekt mnie nie satysfakcjonował. Niestety bardzo zawiodłam się na tym wspomagaczu odchudzania.

Na Instagramie trafiłam na coś skutecznego!

Do ślubu zostało na prawdę mało czasu i szczerze myślałam, że już nic nie poradzę na moją większą wagę. Przeglądając Instagram’a, na jakieś stronie znalazłam osobę, która bardzo chwaliła sobie produkt Reducer Thermo Extreme. Niestety kapsułki już miałam, które również przynosiły słabe efekty, postanowiłam zamienić na te z Instagram’a. Zatem ćwiczyłam tyle samo, przestałam używać shot’ów, które w niczym mi nie pomagały, usunęłam też wcześniejsze kapsułki, które używałam i zastąpiłam je Reducer Thermo Extreme.

Ulotka była szczegółowa, ale łatwo opisana, brać miałam od 2 do 4 kapsułek dziennie, na swój wiek i jednak nie aż tak wielka wagę brałam 2 dziennie, jedną rano i jedną pół godziny przed treningiem. Stosowałam je nie całe dwa miesiące, czyli aż do ślubu. Schudłam prawie 20 kilogramów, włosy nie wypadały zbyt mocno, skóra odzyskała kolor i blask, paznokcie nabrały ładnej różowej barwy. Nabrałam pewności siebie i chęci do życia. Teraz jestem pełna sił, do tego polepszyła się moja wytrzymałość i kondycja, jestem bardziej skupiona i skoncentrowana. Polepszyła się moja pamięć i minęły częste migreny i bóle stawów oraz kości.

Jakie efekty udało mi się uzyskać?

Po całym odchudzaniu jestem z siebie bardzo dumna, ale także cała rodzina jest pod wielkim szokiem jak łatwo i szybko uzyskałam idealny efekt. Na pewno mogę przyznać, że Reducer Thermo Extreme jest godny polecenia i nie tylko kobiety powinny go używać, a także mężczyźni, dla których to też będzie idealny pomysł na pożegnanie się z niepotrzebnym tłuszczem. Pamiętać też trzeba by pilnować zbilansowanej diety, a najlepiej udać się do dietetyka, który pomorze ją wybrać. Warto też czasami (raz w miesiącu) odejść trochę od rygoru i zasmakować się w dobrym batonie, dla polepszenia nastroju.