Środek Hepaslimin – opinie czysto subiektywne po kuracji

Ja to już właściwie przywykłam do myśli, że bycie szczupłą nie jest mi pisane. z nadliczbowymi kilogramami zmagałam się jako dziecko, nastolatka i osoba młoda. Czasem udawało mi się zgubić 5 kg, ale tylko po to, by je odzyskać np. po kolejnej grypie, kiedy leżałam kilka dni w łóżku i znów odwykłam od ruchu. W końcu jednak postanowiłam coś z tym zrobić.

Umyśliłam sobie tak, że najpierw stracę parę kilo dzięki tabletkom, a jak bee już trochę lżejsza, łatwiej mi będzie zacząć ćwiczyć.

Zdecydowałam się na Hepaslimin, żeby przy okazji podratować wątrobę.

Hepaslimin opinie

Wprawdzie nie obiecywałam sobie po tym środku zbyt wiele, liczyłam jednak, że będę w stanie stracić przynajmniej 2-3 g na miesiąc, przynajmniej do momentu, kiedy nie włączę do procesu chudnięcia większej aktywności fizycznej. Nie powiem, z wątrobą poczułam się lepiej i to dość szybko. Jednak, kiedy po miesiącu znów stanęłam na wadze, stwierdziłam, ze waga nie odpuściła nawet o pół kilo! Totalny zawód po prostu. Nie widziałam dalszego sensu korzystania z Hepasliminu pod kątem walki z nadwagą. Tutaj potrzebowałam coś stanowczo lepszego.

Odzyskałam nadzieję na ładną sylwetkę!

Reducer Thermo opinie

Opierając się na własnych doświadczeniach, z czystym sumieniem polecam Reducer Thermo Extreme. To NAPRAWDĘ DZIAŁA!

7 Odpowiedzi do Środek Hepaslimin – opinie czysto subiektywne po kuracji

 1. Toś pisze:

  Chyba najbardziej rozeklamowany środek w dzisiejszych czasach!
  Niestety zdążyłam go kupić zanim dowiedziałam się, że Reducer Thermo w ogóle istnieje… Nie wiem nawet czy jest sens brać Hepslimin…

  • Piotrowski pisze:

   Powiem tak – jeśli będziesz opierała się tylko na Hepslimin to na pewno nie schudniesz. Szkoda Twojego czasu. Jeśli jednak będziesz pilnowała diety i ćwiczeń to nie zmarnujesz tego czasu aż tak bardzo.

 2. a.cio.to pisze:

  Niestety ja nie mogę ćwiczyć przez to, że miesiąc temu odniosłam poważną kontuzję w stawie skokowym. Więc, gdyby nie tabletki właśnie spalające tłuszcz, to prawdopodobnie moja waga pewnie poszybowała by w górę.

  • Maj pisze:

   Hej. Czy mogę Cię zapytać, czego używałaś? I jak wyglądała Twoja dieta?

   • a.cio.to pisze:

    Wiesz co, naprawdę nie chciałabym tu urządzać festiwalu reklam – wystarczająco internet jest tym zawalony. Nie chciałabym, żeby ktoś to odebrał w ten sposób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *