Proszek na odchudzanie Fit Vanilla – opinie po skutkach ubocznych

Odkąd pamiętam, zawsze miałam tendencję do przybierania na wadze. Nie zwracałam na to szczególnej uwagi, dopóki dodatkowe kilogramy nie zamieniły się w znaczącą nadwagę. W moim umyśle momentalnie zakorzeniły się kompleksy, a ja przez to czułam się nieatrakcyjna. Oprócz mankamentów wizualnych zaczęłam zauważać problemy zdrowotne, związanych z niewłaściwą pracą żołądka. Doskonale zdawałam sobie sprawę z powagi sytuacji, więc postanowiłam działać. Podczas szukania informacji na temat skutecznego odchudzania, sięgnęłam po produkt Fit Vanilla.

Proszek Fit Vanilla – opinie zawiedzionej klientki

Fit Vanilla proszek na odchudzanie okazał się istną porażką. Białkowa mieszanka do rozpuszczania w mleku prezentowała się fenomenalnie w sklepie internetowym – jak się okazało w praktyce, było zupełnie inaczej. Opakowanie jest zaledwie 480-gramową tubą za którą płacimy niemałe pieniądze. Według zaleceń producenta powinniśmy zastąpić dwa posiłki w ciągu dnia tymi oto koktajlami. Kuracja trwa jedynie 6 dni, także wnioski nasuwają się samoistnie – kontynuowanie odchudzania za pomocą tej metody, znacząco uszczupli jedynie nasz portfel.

Efekty, skład, skutki uboczne

Poza kwestią ceny najważniejsze są efekty. W moim przypadku zastąpienie klasycznych posiłków za pomocą waniliowej mieszanki, ewidentnie się nie sprawdziły. Uczucie głodu nie zostało zredukowane, co potęgowało chęć na wieczorne podjadanie. Po kilku dniach od rozpoczęcia kuracji, zaobserwowałam nagłe zmęczenie które rzadko mi towarzyszyło. Wpływało to na pogorszenie samopoczucia oraz spadek koncentracji. Nie mogłam pojąć co się dzieje z moim organizmem, ale odpowiedzi nie musiałam długo szukać. Prawdopodobnie przyczyną takiego stanu rzeczy okazał się jeden ze składników produktu Fit Vanilla; mianowicie białko sojowe, które jest dominuje w składzie. Izolat białka w znaczącym stopniu zakłóca wchłanianie niezbędnych minerałów tj. żelazo, magnez lub cynk. Pod koniec kuracji nasiliły się moje problemy związane z układem pokarmowym, które zaczęły uprzykrzać codzienne funkcjonowanie. Czułam się naprawdę słabo, a oczekiwane rezultaty nie stały się rzeczywistością nawet w najmniejszym stopniu.

Alternatywa, która mnie uratowała

Po zakończeniu kuracji z produktem Fit Vanilla postanowiłam rozpocząć kolejne poszukiwania odpowiedniego antidotum. Sprawnie odnalazłam pozytywne opinie dotyczące suplementu Reducer Thermo Extreme w formie kapsułek. Reducer Thermo Extreme to środek redukujący apetyt oraz spalający zbędny tłuszcz, poprzez wzmaganie wydzielania ciepła w organizmie. Jedno opakowanie odpowiada jednej sesji kuracji, trwającej cztery tygodnie. Ulotka dołączona do suplementu jest niewątpliwie wyraźnym atutem. Skład kapsułek bazuje na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego oraz tyrozynie. Tyrozyna jest najistotniejszą substancją w produkcie, która idealnie komponuje się z resztą elementów składu. Po dwóch miesiącach byłam nie do poznania! Schudłam 10 kg nie narażając przy tym swojego zdrowia.

Efekty po Reducerze były tym czego oczekiwałam!

Moja sylwetka zmieniała się z tygodnia na tydzień, a ja mogłam cieszyć się realnymi efektami. Po skończeniu kuracji nie miałam problemów z ponownym przybieraniem na wadze, a nawyki żywieniowe które wyrobiłam podczas stosowania suplementu, są praktykowanie do dnia dzisiejszego. To właśnie Reducer Thermo Extreme rozwiązał mój problem z nadwagą, która była powodem brakiem samoakceptacji oraz licznych dolegliwości związanych z pracą żołądka. Teraz mogę żyć pełnią życia i cieszyć się z tego, co osiągnęłam z pomocą Reducer Thermo Extreme!