Środek Hepaslimin – opinie czysto subiektywne po kuracji

Ja to już właściwie przywykłam do myśli, że bycie szczupłą nie jest mi pisane. z nadliczbowymi kilogramami zmagałam się jako dziecko, nastolatka i osoba młoda. Czasem udawało mi się zgubić 5 kg, ale tylko po to, by je odzyskać np. po kolejnej grypie, kiedy leżałam kilka dni w łóżku i znów odwykłam od ruchu. W końcu jednak postanowiłam coś z tym zrobić.

Umyśliłam sobie tak, że najpierw stracę parę kilo dzięki tabletkom, a jak bee już trochę lżejsza, łatwiej mi będzie zacząć ćwiczyć.

Zdecydowałam się na Hepaslimin, żeby przy okazji podratować wątrobę.

Hepaslimin opinie

Wprawdzie nie obiecywałam sobie po tym środku zbyt wiele, liczyłam jednak, że będę w stanie stracić przynajmniej 2-3 g na miesiąc, przynajmniej do momentu, kiedy nie włączę do procesu chudnięcia większej aktywności fizycznej. Nie powiem, z wątrobą poczułam się lepiej i to dość szybko. Jednak, kiedy po miesiącu znów stanęłam na wadze, stwierdziłam, ze waga nie odpuściła nawet o pół kilo! Totalny zawód po prostu. Nie widziałam dalszego sensu korzystania z Hepasliminu pod kątem walki z nadwagą. Tutaj potrzebowałam coś stanowczo lepszego.

Odzyskałam nadzieję na ładną sylwetkę!

Reducer Thermo opinie

Opierając się na własnych doświadczeniach, z czystym sumieniem polecam Reducer Thermo Extreme. To NAPRAWDĘ DZIAŁA!