Działa czy nie? Noble health opinie po regularnym stosowaniu

Od kiedy pamiętam mam problemy z wagą. Zaczęło się już w przedszkolu od niewinnych słodkich przekąsek, koleżanki wspominają mnie jako “dziewczynkę  z pączkiem”. Później, z każdym rokiem, przybierałam nadprogramowe kilogramy i o ile wcześniej mój wygląd nie stanowił dla mnie większego problemu, o tyle z wiekiem stało się to moim kompleksem. Która nastoletnia dziewczyna, a później kobieta chciałaby być traktowana jak ciepła, miękka poduszka do wypłakania dla koleżanek a powietrze dla chłopaków?

Ile można śnić o tym jedynym, wymarzonym, wiedząc że nawet jeśli się pojawi, to i tak nie zechce na Ciebie spojrzeć? Gdy większość koleżanek wokół zakochiwała się bez pamięci z wzajemnością, ja mogłam tylko wysłuchiwać ich opowieści. Po jednej z takich rozmów powiedziałam sobie: “Dość! Ile jeszcze mogę płakać i rozczulać nad sobą? Przyszedł czas na zmiany!“.

Ze względu na niechęć do sportu, spowodowaną wielokrotnymi przykrościami na zajęciach wychowania fizycznego, zdecydowałam sięgnąć po suplement diety Noble Health.

Noble health opinie

Mimo regularnego stosowania, zmniejszenia ilości spożywanego pokarmu i zrezygnowania ze słodyczy, waga właściwie nie drgnęła. Zawiodłam się tym, co uzyskałam, zwłaszcza że moje oczekiwania były dosyć wygórowane.

Zrezygnowana brakiem efektów, zaprzestałam suplementacji, porzuciłam nawet z trudem wypracowane nawyki zdrowszego odżywiania. Zaczęłam odczuwać coraz bardziej dotkliwy smutek, co przełożyło się na zwiększenie moich posiłków i “zajadanie smutków”. Wtedy, na moje szczęście, odezwała się do mnie stara znajoma. Od słowa do słowa okazało się, że po urodzeniu dziecka miała duży problem z powrotem do formy sprzed ciąży. Okazało się, że podobnie do mnie stosowała tabletki na odchudzanie, jednak z dużo lepszym efektem, co potwierdziła mi wysyłając swoje zdjęcia. Nadzieja we mnie odżyła i postanowiłam spróbować raz jeszcze.

Tym razem, tak jak moja koleżanka, wybrałam Reducer Thermo Extreme.

Reducer Thermo opinie

Już po kilku dniach wskazówka wagi zaczęła spadać, a mój nastrój z każdym spalanym kilogramem był co raz lepszy. Po kilku tygodniach straciłam kilka kilogramów, a waga cały czas spada! Dzięki Reducer Thermo Extreme mogę już wybierać ubrania dwa rozmiary mniejsze i czuć się kobieco. Idąc ulicą czuję, że mężczyźni patrzą na mnie inaczej, ponieważ ja sama czuję się atrakcyjniejsza. Z niecierpliwością czekam na wiosnę, by założyć coś ładnego!