Fit Caps Natural Mojo – opinie i przestroga

Zawsze byłam szczupłą osobą. Jako dziecko brałam udział w wielu konkursach i olimpiadach sportowych. Bardzo lubiłam biegać i grać w siatkówkę. Poszłam do liceum do innego miasta, gdzie dojazd zajmował mi bardzo dużo czasu. Przestałam uprawiać sport, a brak czasu spowodował, że nie miałam czasu przygotowywać sobie posiłków do szkoły. Przez to zaczęłam coraz częściej sięgać po drożdżówki, batoniki i inne szybkie przekąski. Zimą, a by się rozgrzać zabierałam ze sobą herbatę lub gorącą czekoladę z kilkoma łyżeczkami cukru. W liceum poznałam mojego chłopaka. Przyjeżdżał w weekendy i zamiast pójść na spacer woleliśmy siedzieć, oglądać filmy, jeść chipy i słodycze. To wszystko spowodowało, że w przeciągu kilku miesięcy przytyłam 14 kg! Byłam załamana. Na brzuchu pojawiła się nieestetyczna fałdka, uda zrobiły się duże i masywne, a na pośladkach pojawił się cellulit.

Wybrałam Fit Caps Natural Mojo przez opinie blogerek

Tak strasznie czułam się ze sobą, że przestałam wychodzić ze znajomymi. Postanowiłam coś ze sobą zrobić. Zaczęłam stosować różne diety takie jak Kopenhaska czy 1000 kcal. Byłam nawet na wizycie u dietetyczki, jednak po dwóch miesiącach schudłam zaledwie kilogram.

Przynosiły one odwrotny cel do zamierzonego i nawet jeśli chudłam to te kilogramy wracały z nawiązką.

W internecie przeczytałam o Fit Caps Natural Mojo. Pomyślałam, że wypróbuje, skoro tyle blogerek je reklamują. Okazało się, że wcale nie działają! Jedyne co zauważyłam to delikatnie większa potliwość podczas ćwiczeń. Jedyne co schudło to mój portfel, ponieważ tabletki były drogie i nie warte swojej ceny.

Zaczęły się wakacje a ja wstydziłam się tego, jak wyglądam.

Do sąsiadów przyjechała siostrzenica, której nie widziałam rok. Nie mogłam jej poznać. Zaprosiłam ją na kawę i zapytałam co robiła, że tyle schudła. Poleciła mi wtedy tabletki Reducer Thermo Extreme. Po doświadczeniach z poprzednimi spalaczami byłam sceptycznie nastawiona, ale postanowiłam dać im szansę. Zamówiłam tabletki ze strony producenta za bardzo przystępną cenę, tym bardziej, że często można trafić na promocje. w pierwszej kolejności zaskoczył mnie skład, który był w 100% naturalny. W Reducer Thermo Extreme możemy znaleźć: wyciąg z zielonej herbaty, CLA a także chrom, który redukuje ochotę na słodycze.

Zaczęłam zdrowiej się odżywiać oraz przyjmować tabletki zgodnie z zaleceniami. Po krótkim czasie stosowania zauważyłam, że mam więcej energii i tak bardzo się nie męczę podczas ćwiczeń. Przestałam mieć wzdęcia oraz zeszła ze mnie woda, dzięki czemu nie byłam opuchnięta. Po 3 tygodniach zauważyłam wyraźną poprawę jakości mojej skóry, a przede wszystkim pozbyłam się uciążliwego cellulitu, z którym bardzo długo się zmagałam. Wyraźnie przyspieszył mój metabolizm. Pozbyłam się ochoty na słodkie oraz przestałam podjadać. Po miesiącu na wadze było już 4,8 kg mniej, a po trzech wróciłam do mojej starej wagi! Teraz koleżanki mnie pytają co robię, że tak dobrze wyglądam, a ja z czystym sumieniem mogę polecić im Reducer Thermo Extreme oraz każdej osobie, która ma problem z nadprogramowymi kilogramami.