Spalacz Top Shape. Opinie i negatywna recenzja

Z nadwagą zmagałam się właściwie przez całe życie. Raz była większa, raz mniejsza, ale zawsze towarzyszyły mi dodatkowe, zbędne kilogramy. I jakoś z tym żyłam. Myślałam, że taka moja uroda i starałam się tym za bardzo nie przejmować. Z biegiem czasu zaczęłam jednak zazdrościć szczupłym dziewczynom zgrabnej sylwetki. Zaczęłam jeść mniej, ale nie starczyło mi do tego motywacji. Również ćwiczenia fizyczne wymagały ode mnie wielkiego wysiłku, dlatego wolałam poleżeć sobie na kanapie z kolejnym wafelkiem w ręku. Niestety taki tryb życia odbił się w końcu na moim zdrowiu. Podwyższony cholesterol i ciśnienie to już nie były żarty.

Wybrałam Top Shape przez opinie kobiet w podobnej sytuacji

Postanowiłam zadziałać i poszukać rozwiązania na spalenie nadmiernej tkanki tłuszczowej. Natrafiłam na kapsułki Top Shape. Ich działanie było proste – utrata zbędnych kilogramów poprzez wywołanie uczucia pełnego żołądka. Brzmiało świetnie, więc zaczęłam je przyjmować codziennie. Niestety mój apetyt wcale nie słabł. Jadłam tyle samo co przedtem, a może nawet więcej. Uczucie pełnego żołądka miałam, ale tylko wtedy, gdy zjadłam obfity obiad. Minęło 1,5 miesiąca i zrezygnowałam z tej formy odchudzania. Nie widziałam żadnych efektów. Nie poddałam się jednak bez walki i zaczęłam szukać innego rozwiązania. Postanowiłam porozmawiać z kolegą, którego często widywałam na osiedlu. Zauważyłam, że sporo schudł i przy najbliższej możliwej okazji chciałam go delikatnie wypytać, jak osiągnął taki efekt.

Dopiero jego sugestia mi pomogła

Okazało się, ze też zażywał tabletki – Reducer Thermo Extreme. Powiedział, że odchudzanie z tymi kapsułkami daje prawdziwe rezultaty. Widziałam spoglądając na niego, że to musi działać. Pamiętałam go jeszcze rok temu, grubego, ociężałego, niezbyt atrakcyjnego. Teraz wyglądał jak inny człowiek. Młodszy, przystojny, świetnie zbudowany. Nie czekałam i kupiłam Reducer Thermo Extreme, aby przetestować te tabletki na sobie. Od razu spodobała mi się informacja, że preparat obniża poziom złego cholesterolu, ma poza tym Sprężony Kwas Linolowy, który blokuje absorpcję tłuszczów. Wierzyłam, że tym razem musi się udać, a mój kolega był dla mnie największą inspiracją.

Zażywałam codziennie dwie tabletki dziennie po posiłku. Jadłam tak jak zawsze, a moja waga… zaczęła spadać! Po dwóch tygodniach ważyłam 3 kilogramy mniej. Zauważyłam również zmianę mojego samopoczucia. Nie byłam już ociężała i ospała. Miałam więcej energii i siły do działania. Po miesiącu efekty były już naprawdę zadowalające i zauważalne gołym okiem. Znajomy dopingował mnie w mojej walce z otyłością i zaczęliśmy się spotykać coraz częściej. Aktualnie minęły cztery miesiące, odkąd zaczęłam zażywać Reducer Thermo Extreme. Wreszcie udało mi się schudnąć i nie przybieram na wadze.

Czuje się doskonale i wiem, że nareszcie wyglądam pięknie.

Z przyjemnością chodzę na zakupy i bez problemu mieszczę się w rozmiar 38. Odświeżyłam moją szafę. Mam teraz piękne sukienki i wąskie spodnie, o których dawniej mogłam tylko pomarzyć. Poprawił się również stan mojego zdrowia. Odkryłam, że sport może sprawiać mi przyjemność i w każdy weekend z moim kolegą robimy sobie wycieczki rowerowe. I coś między nami zaiskrzyło. Czuję się jak nowo narodzona, dlatego jeżeli zmagacie się z nadwagą, wypróbujcie Reducer Thermo Extreme, a na pewno nie pożałujecie.