Therm line forte opinie po nieskutecznych tabletkach

Prowadzę szybki tryb życia: studia i do tego praca. Czasami nie mam czasu zjeść a czasami zwłaszcza wieczorem objadam się do bólu brzucha. To nie sprzyja mojej wadze. Zauważyłam że bardzo szybko przytyłam w ciągu jednego roku. Bardzo zaczęło mi to przeszkadzać, czułam się nieatrakcyjna i ociężała. Pogorszył się mój nastrój i nawet nie chciało mi się chodzić na zajęcia. Raz podczas rozmowy z koleżankami ze studiów opowiedziały że zażywają tabletki na odchudzanie. Nie chciałam się dopytywać jakie… bo stwierdziłam, że by mnie wyśmiały dlatego poszłam do apteki i sama jakieś wybrałam. Padło na tabletki Therm Line Forte.

Therm line forte opinie

Przez pierwszych kilka dni nie poczułam żadnej różnicy. Po trzech tygodniach stosowania poczułam może… pół kilograma mniej. Kapsułki Therm Line Forte nie działały na mnie tak jakbym chciała, dlatego zaczęłam szukać czegoś innego. Wtedy natknęłam się na stronę internetową z kapsułkami Reducer Thermo Extreme. Skusiła mnie niewygórowana cena oraz darmowa dostawa. Ja szczupłej sylwetki zrobiłabym wszystko dlatego je zamówiłam i zaczęłam stosować. Minął może tydzień kiedy poczułam przede wszystkim przypływ energii. Nie byłam już ospała ale miałam bardzo dużo energii i tak jakby życiowej witalności. Powoli wracał mój dobry humor.

Reducer Thermo Extreme kapsułki opinie

Wiedziałam że te tabletki Reducer Thermo Extreme faktycznie mogą zadziałać. Minął znowu niecały miesiąc kiedy przeżyłam wielkie zdziwienie bo obwód w pasie zmniejszył się z 82 na 76cm. Dodatkowo zmniejszył się mój apetyt. Dawniej na zajęcia przynosiłam po 5 drożdżówek, jakieś batoniki i gazowane picie. Teraz wystarczą mi dwie, a słodkie napoje już też mnie nie korcą. Pije wodę mineralną. Po dwóch miesiącach stosowania tabletek Reducer Thermo Extreme zauważyłam, że moja waga znacznie spadła. Same koleżanki to zauważyły. Objętość mojej talii teraz po dwóch miesiącach i dwóch tygodniach stosowania to 67. Prawdziwy cud. Jestem znowu roześmianą i szczęśliwą studentką, na którą inni nie patrzą już przez pryzmat tuszy. Zauważyłam, że nawet chłopacy ze studiów zaczęli mnie zauważać. Polecam wam te kapsułki Reducer Thermo Extreme gorąco!

8 Odpowiedzi do Therm line forte opinie po nieskutecznych tabletkach

 1. betti_pl pisze:

  Hmmm, brzmi bardzo kusząco ten Reducer Thermo… Czy ktoś jeszcze go stosował i naprawdę może poświadczyć, że to działa?

  • AsiA1 pisze:

   Hej.
   Niestety nie stosowałam Reducera, ale stosowałam Therm Line Forte. Jeżeli ktokolwiek zastanawia się nad kupieniem tego suplementu, to naprawdę rozważcie, czy wasze zdrowie się dla Was naprawdę liczy, czy macie je w nosie!
   Po Therm Line Forte dostałam okropnych problemów z żołądkiem, brzuch mnie bolał non stop przez 3 dni… Lekarz się za głowę złapał, jak usłyszał, że to prawdopodobnie po środkach do odchudzania. :/

 2. Bogna Wwa pisze:

  Bardzo drogie te wszystkie leki na odchudzanie. Chyba nie wydałabym tak desperacko w ciemno tyle pieniędzy.

  • maryś pisze:

   Wszystko w dzisiejszych czasach kosztuje. :/

   • Matyli pisze:

    Faktycznie sporo te wszystkie tabletki kosztują. Jednak jeśli mam porównać cenę adekwatną do jakości, to Therma Line Forte bardzo słabo wypada. W jej przypadku pieniądze były praktycznie wyrzucone w błoto. :/
    Reducer Thermo wygrał nieporównywalnie.

 3. CC pisze:

  Do Matli – hej, a jak długo stosowałaś Therma Line? Bo już łykam trzeci tydzień i nie zauważyłam ŻADNEJ(!!!) różnicy, jeśli chodzi o wagę.

  • m. węgierska pisze:

   To samo tutaj.
   Nie schudłam w szybszym tempie niż do tej pory chudłam. Jestem ciut zawiedziona, nie powiem. Może ten sinetrol i jego odchudzające właściwości to po prostu mit…?

   • jędrzej pisze:

    Sinetrol na pewno bardzo pobudza, więc trzeba z nim uważać, jak się ma problemy z krążeniem… IMO ja byłem z niego zadowolony, co prawda już go odstawiłem, ale też stosowałem preparat od innej firmy a nie Therm Line Forte… Ale tka jak mówię, ona bardziej daje kopa i pobudza, a nie stricte “odchudza”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *