Terapia przed ślubem Therm Line Fast – opinie, które was uratują przed pomyłką

5 miesięcy temu zadzwoniła do mnie siostra z radosnymi nowinami, że wychodzi za mąż, a ja mam zostać jej świadkiem. Zaczęły się więc przymiarki do sukni, ale wtedy zdałam sobie sprawę, że ostatnio trochę mi się przytyło. Nie jest to jakieś +10, ale tak z 3, 4 kilogramy pasowałoby zrzucić do ślubu. Na efekty ćwiczeń i diety trzeba czekać długo, a ja nie miałam czasu.

Postanowiłam, że muszę działać szybko i skutecznie. Każdy z nas słyszał reklamy na temat suplementów diety pomagających na odchudzanie i doszłam do wniosku, że najwyższy czas je wypróbować. Na chybił trafił wybrałam Therm Line Fast, bo ponoć ma działać szybko i skutecznie. Łykałam go dwa miesiące, ale nie czułam żeby mój tłuszcz na brzuchu topniał, w ogóle nic nie czułam.

Byłam zrozpaczona

Do ślubu coraz bliżej, a ja pokażę się z sadłem na brzuchu, wszyscy będą na mnie patrzeć… Chodziłam skwaszona, bo therm line fast, niby taki hit, a nie działa. Zauważyła to moja siostra, opowiedziałam jej co mi dolega, a ona tylko się uśmiechnęła i wyciągnęła z torebki kapsułki Reducer Thermo Extreme. Powiedziała mi, że ona zażywa je już od kilku miesięcy, od kiedy Robert się jej oświadczył i już osiągnęła wymarzoną figurę. Teraz kolej na mnie. Sądząc po tym jak ostatnio schudła i wszyscy prawią jej komplementy stwierdziłam, że też spróbuje. Do wesela zostały 3 miesiące i jeżeli to nie pomoże to już nic.

Zaczęłam więc łykać tabletki Reducer Thermo Extreme, ale bądźmy szczerzy, 3 miesiące żaden cud nie pomoże żebym pozbyła się tego tłuszczu na brzuchu i zmieściła się w sukienkę.

Reducer Thermo opinie

Nie kontrolowałam nawet swojej wagi tylko łykałam kapsułki i zajmowałam się swoimi sprawami. Dwa tygodnie przed weselem postanowiłam zmierzyć sukienkę i przekonać się jak tragicznie i grubo będę wyglądała na weselu. Przeżyłam szok. Ubrałam sukienkę i wcale mnie nie uwierała, nie była za ciasna, wręcz przeciwnie, nie miałam na sobie tak dopasowanej sukienki i dawno nie wyglądałam tak szczupło. Moja siostra wie co najlepsze. Poradziła mi kapsułki Reducer Thermo Extreme, które zmieniły moje życie na lepsze.