Kilku słów o mojej przygodzie z 2be slim – opinie po stosowaniu

Z nadliczbowymi kilogramami miałam problem  od zawsze. Kiedyś udało mi się schudnąć, ale byłam wtedy dużo młodsza i miałam czas na prowadzenie aktywnego stylu życia.

A później nastała zwykła, szara rzeczywistość: praca, praca, praca – oczywiście siedząca. Późne obiadokolacje i nieregularne posiłki. No i przybyło 20 kg, których nie mogę pozbyć się do dziś. Czego to ja nie próbowałam!

Ostatnio na odchudzanie

Ostatnio było to 2be slim.

2be slim opinie

Zdaję sobie sprawę, że żaden środek nie zdziała cudów. Jeśli przytyłam w 2 lata, to nie schudnę w tydzień, ale wybrałam jedno opakowanie, drugie, zaczęłam trzecie i… NIC. Zaczęłam się zastanawiać, czy to ja stałam się tak oporna na odchudzanie, czy… to przypadkiem nie środek jest po prostu przereklamowany. Wiem, że odchudzanie to zwykle długi proces, ale bez przesady! Zero pozytywnych efektów po tylu tygodniach? Nic? Zupełnie nic?! No, bez przesady!

Przebadałam się i nic nie wskazuje na to, żebym miała jakąś chorobę powodującą tycie lub brak utraty wagi przy zmianie diety. Tym bardziej nie chciałam się więc poddawać.

Nie chciałam też wybierać kolejnego środka na chybił-trafił. Pomyślałam, że może zastosuję coś nowego. W ręce wpadło mi Reducer Thermo Extreme. Z początku podeszłam do tego z ogromna rezerwą, nie obiecując sobie totalnie nic.

Reducer Thermo Extreme kapsułki opinie

Kiedy jednak po dwóch tygodniach okazało się, że do noszonych codziennie w pracy spodni muszę założyć pasek, bo zaczęły lekko, ale jednak opadać, przyjrzałam się sobie w lustrze. Coś chyba drgnęło. Zważyłam się – 4 kg mniej! Bez żadnej męczarni i głodzenia się! Bez diety opartej na samej sałacie, czy kapuście! Przy dotychczasowym trybie życia!

To pierwsze stracone 4 kg od lat! Jestem przeszczęśliwa i znów zachciewa mi się żyć. Zyskałam nową nadzieję, że mogę się znów zacząć sobie podobać! Że będę mogła kupić ciuch w mniejszym rozmiarze! No po prostu cudownie! Po kolejnym tygodniu znów czuję się trochę lżejsza.

Pamiętajcie, że przez 10 lat byłam osobą naprawdę oporną na utratę wagi. To daje nadzieję na to, że Reducer Thermo Extreme będzie pomagał tracić na wadzę osobom z podobnym do mojego problemem.