Asystor slim opinie po całym miesiącu nieudanej kuracji

Do pewnego momentu nie miałam problemów z wagą, to znaczy konkretnie z nadwagą. Zazwyczaj brakowało mi nawet 2 kg do zalecanej przy moim wzroście wagi optymalnej. A później się przeprowadziłam i okazało się, że mam alergię na pyłki tutejszych drzew i traw. Zaczęłam brać leki, a moja waga zaczęła szaleć. W ciągu trzech lat przybrałam 20 kg! Nic nie pomagało: dieta i ruch – nic! Zero rezultatów.

Męczyło mnie chodzenie, wchodzenie po schodach, zaczęły mnie boleć plecy. Powiedziałam więc: dość! I zaczęłam szukać jakiegoś rozwiązania.Idąc za radą znajomych, zaczęłam stosować Asystor Slim. Przy okazji oczywiście nadal trzymałam dietę i starałam się jak najwięcej chodzić wszędzie piechotą.

Przez pierwsze dwa tygodnie nie sprawdzałam wagi, bo uważałam, że na początku ma prawo nie być efektów – zanim organizm “zaskoczy”, mogą minąć 2-3 tygodnie. Kiedy jednak weszłam na wagę po miesiącu, ta ani drgnęła, wciąż ważyłam tyle, ile w pierwszy dzień stosowania Asystor Slim. Cóż, postanowiłam jeszcze się nie poddawać. W końcu i nadwaga nie pojawiła się z dnia nadzień. Kiedy jednak po dwóch kolejnych miesiącach ubyło mi łącznie tylko pół kg, stwierdziłam, że najwyraźniej Asystor Slkim na mnie nie działa.

Trzeba było znaleźć jakieś inne rozwiązanie

Zaczęłam przekopywać Internet i znalazłam informacje o Reducer Thermo Extreme. Jako, że nie było jeszcze o nim żadnych opinii, pomyślałam, że warto spróbować, bo nie będę sobie nic konkretnego po tym środku obiecywać. I to był strzał w dziesiątkę.

Reducer Thermo opinie

Po dwóch tygodniach poczułam lekki luz przy noszeniu ulubionej spódnicy, która do tej pory była zupełnie na styk. Z ciekawości postanowiłam sprawdzić wagę. Pokazała 3 kg mniej! Dostałam skrzydeł – w końcu zaczęło się coś dziać i to w dobrym kierunku! Po kolejnych 6 tygodniach straciłam już łącznie 10 kg. Mogłam zacząć zmieniać garderobę. W końcu zaczęłam się mieścić w naprawdę ładne ciuchy!

Każdy tydzień przynosił przynajmniej kilogram straty. Dzisiaj jestem już prawie na finiszu odchudzania. Czuję się piękna i zdrowa. Reducer Thermo Extreme naprawdę działa! Polecam wszystkim, którzy mają problem z nadwagą!