Witamina c 1000 – opinie znajomych to zło

Na co dzień prowadzę siedzący tryb życia i raczej nie mam czasu na sport. Żona lubi gotować tłusto, często jem też obiady w pracy i to odbiło się na mojej wadze. Nie myślcie, że my faceci nie przykładamy wagi do swojej tuszy. Wręcz przeciwnie. Chodź osobiście dla mnie większym dramatem byłoby gdybym był za chudy, to te nadprogramowe kilogramy też w jakimś sensie mi przeszkadzają. Może nie zależy mi na tym tak bardzo jak na przykład kobietom, ale rozumiem was panie, że grube ciało faktycznie może wpędzić w kłopoty. Od jakiegoś kolegi z pracy, który uwielbia się stołować w mcdonaldzie i też ma problemy z wagą usłyszałem że witamina c 1000 pomaga schudnąć więc zacząłem ją stosować.

Witamina c 1000 opinie

Nie wiem czego się spodziewałem bo na pewno nie redukcji masy ciała. I moje obawy się potwierdziły. Witamina c na mnie nie podziałała choć zażywałem ją systematycznie. Ale trudno.

Porzuciłem pomysł odchudzania, aż natrafiłem w sieci (całkiem przypadkowo) na kapsułki Reducer Thermo Extreme. Lubię testować nowości więc zakupiłem te tabletki, ale podszedłem do tego sceptycznie. Nie ma przecież cudownego środka, który sam mnie odchudzi. Po miesiącu moja żona zaczęła na mnie dziwnie patrzeć. Zapytała czy zacząłem ćwiczyć albo stosować jakąś dietę bo zdaje jej się, że schudłem. Wtedy mnie oświeciło. Te tabletki Reducer Thermo Extreme chyba zadziałały bo nie zacząłem ani ćwiczyć ani tym bardziej stosować żadnych diet.

Reducer Thermo opinie

Powiedziałem jej o tych kapsułkach. Pobiegła od razu kupić też dla siebie. Teraz zażywamy je razem.

Najlepsze jest to, że łykając kapsułki Reducer Thermo Extreme chudniemy, a jemy dalej pyszne rosołki i pierogi zrobione przez moją żonę. Dziwne, bo nie spodziewałem się, że kapsułki mogą tak podziałać.Nie zauważyliśmy żadnych skutków ubocznych, a wręcz przeciwnie mamy więcej energii i w sumie częściej się śmiejemy. To niesamowite, że tabletki mogły tak zmienić nasze życie. Wszystkim kolegom z pracy poleciłem kapsułki Reducer Thermo Extreme, również mojemu kumplowi amatorowi mcdonalda. Wcina frytki i inne świństwa, a po 2 miesiącach i u niego zauważyłem spadek wagi. Niesamowite.

8 Odpowiedzi do Witamina c 1000 – opinie znajomych to zło

 1. Patryko pisze:

  Po takiej suplementacji witaminą C to można stać się naprawdę odpornym na choroby… 😛

 2. Ewelina Warszawa pisze:

  Witamina C 1000 jest świetna na zwiększenie odporności, bardzo pomogła mi i mojej rodzinie, gdy rozpoczęły się miesiące, w których łatwo o wyziębienie i chorobę. Ale żadne z nas nie schudło, to na pewno!

 3. Panko pisze:

  Hej. Czy jakaś apteka w Krakowie zaopatrywana jest w Reducer Thermo Extreme?

  • majka24 pisze:

   Moja znajoma kiedyś tam się rozglądała, ale w tym wypadku najlepiej zaopatrywać się u źródła.

   • M. pisze:

    Kiedyś u Hygeia można było to dostać, ale ostatecznie nie kupiłam w ogóle, bo cena mnie kompletnie zamurowała. Było jakieś +20 złoty do ceny wyjściowej.
    No, ale nie wiem, czy w ogóle jeszcze to mają. Podejrzewam, że ludzie woleli zamawiać Reducer Thermo z internetu. W końcu jest o wieeele taniej!

 4. M. pisze:

  No jasne, stąd: https://reducerthermoextreme.pl/
  Również pozdrawiam 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *