Terapia przed ślubem Therm Line Fast – opinie, które was uratują przed pomyłką

5 miesięcy temu zadzwoniła do mnie siostra z radosnymi nowinami, że wychodzi za mąż, a ja mam zostać jej świadkiem. Zaczęły się więc przymiarki do sukni, ale wtedy zdałam sobie sprawę, że ostatnio trochę mi się przytyło. Nie jest to jakieś +10, ale tak z 3, 4 kilogramy pasowałoby zrzucić do ślubu. Na efekty ćwiczeń i diety trzeba czekać długo, a ja nie miałam czasu.

Postanowiłam, że muszę działać szybko i skutecznie. Każdy z nas słyszał reklamy na temat suplementów diety pomagających na odchudzanie i doszłam do wniosku, że najwyższy czas je wypróbować. Na chybił trafił wybrałam Therm Line Fast, bo ponoć ma działać szybko i skutecznie. Łykałam go dwa miesiące, ale nie czułam żeby mój tłuszcz na brzuchu topniał, w ogóle nic nie czułam.

Byłam zrozpaczona

Do ślubu coraz bliżej, a ja pokażę się z sadłem na brzuchu, wszyscy będą na mnie patrzeć… Chodziłam skwaszona, bo therm line fast, niby taki hit, a nie działa. Zauważyła to moja siostra, opowiedziałam jej co mi dolega, a ona tylko się uśmiechnęła i wyciągnęła z torebki kapsułki Reducer Thermo Extreme. Powiedziała mi, że ona zażywa je już od kilku miesięcy, od kiedy Robert się jej oświadczył i już osiągnęła wymarzoną figurę. Teraz kolej na mnie. Sądząc po tym jak ostatnio schudła i wszyscy prawią jej komplementy stwierdziłam, że też spróbuje. Do wesela zostały 3 miesiące i jeżeli to nie pomoże to już nic.

Zaczęłam więc łykać tabletki Reducer Thermo Extreme, ale bądźmy szczerzy, 3 miesiące żaden cud nie pomoże żebym pozbyła się tego tłuszczu na brzuchu i zmieściła się w sukienkę.

Reducer Thermo opinie

Nie kontrolowałam nawet swojej wagi tylko łykałam kapsułki i zajmowałam się swoimi sprawami. Dwa tygodnie przed weselem postanowiłam zmierzyć sukienkę i przekonać się jak tragicznie i grubo będę wyglądała na weselu. Przeżyłam szok. Ubrałam sukienkę i wcale mnie nie uwierała, nie była za ciasna, wręcz przeciwnie, nie miałam na sobie tak dopasowanej sukienki i dawno nie wyglądałam tak szczupło. Moja siostra wie co najlepsze. Poradziła mi kapsułki Reducer Thermo Extreme, które zmieniły moje życie na lepsze.

5 Odpowiedzi do Terapia przed ślubem Therm Line Fast – opinie, które was uratują przed pomyłką

 1. Marthe napisał(a):

  Therma Line była dla mnie zbyt agresywna, normalnie dostawałam po niej zgagi nie polecam.

  • Jacek Wróbel napisał(a):

   O rany, myślałem, że to tylko u mnie.
   Lekarz u mnie stwierdził nadwrażliwość żołądka po tym środku.

 2. Perro napisał(a):

  To okropne co tu niektórzy piszą. To znaczy nie zdawałam sobie sprawy, że te tabletki mogą być jakieś niebezpieczne w ogóle.

  • Dori napisał(a):

   Nie wiem jak to jest z tą Therma Line Fast, ale w moim przypadku mogę powiedzieć, że Reducer Thermo Extreme na mnie źle nie wpłynął, a biorę go już od dwóch tygodni. Najważniejsze, że jeszcze waga mi zaczęła się redukować. ^^

 3. Halina K. napisał(a):

  Hmmm… ten Reducer wygląda na bardzo profesjonalny środek. Może namówię wreszcie mojego męża, żeby wziął coś, bo ma już duży brzuszek od piwa hehe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *