Suplement Ostrovit – opinie po całym kwartale stosowania

Do pewnego momentu nie miałam problemów z wagą; nawet po dwóch ciążach szybko wróciłam do formy. Nie przykładałam większej wagi do diety – nie musiałam. Kiedyś jednak poważnie złamałam nogę, przez długi czas nosiłam gips, a później jeszcze przez wiele tygodni chodziłam na rehabilitację. to był początek moich problemów z wagą.

Nagle wszystkie ubrania zrobiły się za ciasne. Przytyłam ponad 10 kg i później ani rusz nie mogłam ich zrzucić. Moja znajoma uświadomiła mi ,że sama dieta nie wystarczy, że potrzebowałabym suplementów pomagających w odchudzaniu i uzupełnianiu ważnych elementów w organizmie. Poleciła mi produkty Ostrovit.

Suplement Ostrovit opinie

Dużo chodziłam, stosowałam dietę i te suplementy. Kiedy po kwartale nie doczekałam się nawet minimalnych pozytywnych efektów, trochę się zdenerwowałam. Zrobiłam badania, które jednak nie wykazały, by winne były hormony, czy jakaś choroba.

Ja jednak byłam zdeterminowana, aby schudnąć do mojej optymalnej wagi. Kolega polecił mi w pracy Reducer Thermo Extreme. Był to wtedy stosunkowo nowy środek. Nie mogłam na jego temat znaleźć żadnych opinii, ale osoba, która mi go poleciła powiedziała, że w miesiąc uporała się z nadwagą po zimie. Postanowiłam wiec zaryzykować – opinia znajomej osoby zawsze bardzo się dla mnie liczyło.

Reducer Thermo Extreme kapsułki opinie

Po dwóch tygodniach zauważyłam, że mniej się męczę, wchodząc po schodach. Nie mogłam uwierzyć, że to w wyniku pierwszych efektów stosowania Reducer Thermo Extreme. Stanęłam więc na wagę i zauważyłam 3 kg mniej! Bez żadnych wyrzeczeń i przemęczania się! A później dalej wszystko szło z górki. Pod koniec kolejnego kwartału miałam już całą moją nadwagę z głowy i dodatkowe dwa kilogramy ewentualnego zapasu. Od tego czasu czuję się piękna i atrakcyjna. Mam świetną kondycję. Wszyscy moi znajomi mi zazdroszczą. A ja już kilku osobom pleciłam Reducer Thermo Extreme i każdy ma już pierwsze efekty za sobą.

Jeśli odchudzanie, to bezwzględnie, tylko  z Reducer Thermo Extreme. nie ma co tracić czasu i pieniędzy na inne środki, które już niejednego zawiodły.

6 Odpowiedzi do Suplement Ostrovit – opinie po całym kwartale stosowania

 1. Martyna89 pisze:

  OstroVit t całkiem niezła firma, jeśli chodzi o odżywki, ale nie pokładałabym w nich wielkich nadziei, jeśli chodzi o “odchudzanie”. Przecież to tylko witaminy.

  • Cartel pisze:

   Ale, jakby nie patrzeć, równowaga witaminowa jest bardzo istotna w całym procesie chudnięcia.

   • Martyna89 pisze:

    Jak się człowiek dobrze odżywia to nie brakuje mu wtedy żadnych witamin. Już lepiej zainwestować wtedy w preparaty, które mają składniki NAPRAWDĘ ważne przy zrzucaniu kilogramów.

 2. berta3 pisze:

  Martyna89 ma rację. Nic dziwnego, że te Vit&Min nie przyniósł żadnych efektów autorowi. 😛

 3. Aurellia pisze:

  Cześć wszystkim! 🙂
  Bardzo mi zależy na tym, żeby dorwać ten preparat Reducer Thermo, tylko nie jestem pewna skąd mogę go zamówić. Czy ktoś spojrzy, czy to ta stronka – https://reducerthermoextreme.pl/ ?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *