Stosowałam Para farm – opinie po 3 kuracjach

Zawsze miałam kilka nadprogramowych kilogramów 😀 Niestety… Nie wiem, czy można się tłumaczyć genetyką, czy to po prostu niezbyt zdrowe odżywianie całej rodziny. 😀 Do rzeczy. Jakiś rok temu poznałam super chłopaka i postanowiłam, że coś w końcu ze sobą zrobię :D. Zamówiłam w Internecie Para Fram. Nigdy wcześniej nie próbowałam tego typu specyfików odchudzających. Ale też prawda jest taka, że nigdy jakoś szczególnie mi na tym nie zależało.

Para farm opinie

Fajnie, bo jest to ziołowy preparat, który ma oczyszczać z toksyn i robactwa i przez przywrócenie mikroflory jelit, ma zwalczać otyłość. Byłam dobrze nastawiona do tej kuracji. Stosowałam według zaleceń dwa razy dziennie po 40/60 kropelek płynu, na 20 minut przed jedzeniem. Niestety takie coś można zrobić przez 7 dni, raz na 3 miesiące. Niezbyt dobry w smaku – mocno ziołowy. Taką 7 dniową kurację przebyłam 3 razy. I cóż. Przypuszczam, że być może faktycznie odrobacza, czy coś. Ale jak chodzi o odchudzanie…. Mam wrażenie że to tylko taki chwyt reklamowy, żeby się dobrze sprzedawało. Nie udało mi się stracić ani kilograma przez ten czas… Byłam bardzo zawiedziona.

Ale na forum przeczytałam, że jedna dziewczyna stosowała tabletki Reducer Thermo Extreme. Postanowiłam, że skoro 9 miesięcy kuracji Para z Farm to było fiasko to co mi szkodzi spróbować. Wiecie co?

Reducer Thermo Extreme kapsułki opinie

To była najlepsza decyzja jaką mogłam wtedy podjąć. Po 2 tygodniach schudłam 2 kilo. Tak! W końcu coś się ruszyło! 😀 Cieszyłam się jak głupia z 2 kilo :D. Po jakichś 5 tygodniach schudłam 6 kilo, i w końcu moje ubrania w rozmiarze 44 zaczęły być na mnie luźne. Aktualnie stosuję Reducer Thermo Extreme już 3 miesiące i dążę do rozmiaru 38. Schudłam łącznie 12 kilo i jest to dla mnie mega powód do dumy. Jeśli od zawsze mieliście problem z wagą to wiecie jak to jest. Teraz jestem szczęśliwsza, znajomi mówią, że bardziej wesoła i pewna siebie. A mój chłopak (tak! udało się! :D) codziennie mi mówi, że jestem piękna. Wiem jedno. Nie ma co się poddawać. Ja znalazłam mój sposób i każdemu go polecam!