Jak sprawdza się Humavit – opinie

Zawsze miałam bardzo słabą wolę. nigdy nie paliłam papierosów, ale uwielbiałam podjadać. A to coś słodkiego, a to dodatkowa porcja, która została z obiadu. Sama uwielbiam gotować i przy okazji oczywiście sporo próbuję. A że nie mam zbyt dużo czasu na ruch, dość szybko utyłam. Powiedzmy sobie szczerze: byłam po prostu gruba. Kiedy zaczęłam mieć problemy z poruszaniem się po mojej maleńkiej kuchni w naszym domku letniskowym uderzyłam ręką w stół i powiedziałam: dość!!!

Lubiłam podjadać, ale chciałam schudnąć

Humavit opinie

Stwierdziłam, że skoro powiedziałam A i postanowiłam schudnąć, muszę powiedzieć i B. Znajoma poleciła mi podobno nowość – Reducer Thermo Extreme. Wcześniej nic o tym produkcie nie słyszałam, ale zaufałam tej znajomej.

Reducer Thermo Extreme kapsułki opinie

Do tej pory zawsze polecała mi sprawdzone środki. Postanowiłam nie czekać już aż miesiąc i pierwsze efekty skontrolowałam już po dwóch tygodniach. Waga nie tylko, że drgnęła, ale wyraźnie ubyło mi ponad 3,5 kg! A po miesiącu byłam już o 6 kg lżejsza. Zaczęłam się czuć lepiej. Znikły pierwsze objawy problemów z ciśnieniem, przestałam się tak męczyć wchodząc na drugie piętro – przestałam musieć przystawać i odpoczywać w połowie drogi. Po kolejnym miesiącu mąż musiał zawieźć mnie do sklepu, bo w dotychczasowych ciuchach zaczęłam wyglądać jak w workach. Wszystko było za duże. W sklepie nareszcie poczułam się piękna. Wreszcie bez problemu znajdywałam ciuchy, w które nie dość, że się mieściłam, to jeszcze wyglądałam w nich naprawdę świetnie.

Jak tak dalej pójdzie, za dwa miesiące lub nawet nieco krócej, osiągnę moją wymarzoną wagę. Teraz wiem, że to możliwe. I powiem to każdemu, kto już stracił nadzieję w walce z nadwagą: Reducer Thermo Extreme naprawdę Wam w tym pomoże!

7 Odpowiedzi do Jak sprawdza się Humavit – opinie

 1. Jaded pisze:

  Myślę, że tę mieszankę firmy Humavit “Skrzyp i pokrzywa” najlepiej stosować w celu wzmocnienia włosów i paznokci. Ale nie pokładajmy w nim nadziei, że to pozwoli nam schudnąć. Są lepsze preparaty!

  • Wojciech Karmowski pisze:

   Właśnie, nie sądziłbym, że Skrzyp i pokrzywa w środowisku medycznym mogą w ogóle pretendować do miana odchudzaczy… Ogólne wzmocnienie organizmu – ok. Ale brakuje w składzie zdecydowanie składników typowo spalających tkankę tłuszczową.

 2. Mejbel pisze:

  Wow. 6 kg w miesiąc! Ciekawe czy bardzo restrykcyjną dietę trzeba trzymać, żeby otrzymać tak dobry wynik…

  • Wojciech Karmowski pisze:

   Wydaje mi się, że nie musisz to być bardzo restrykcyjna dieta, bo takie zawsze kończą się efektem jojo. Najlepiej by było, żeby mieściła się w Twoim zapotrzebowaniu kalorycznym, a nawet była troszkę na deficycie. Ale broń boże żadne głodówki. 😉 Do tego jeszcze jakieś ćwiczonka i będą efekty.

   • WeronikaP pisze:

    Dokładnie tak, jak Pan Wojciech pisze.
    Jestem po zażywaniu dwóch spalaczy tłuszczy, jednego od Trec Nutrition a drugiego właśnie Reducera Thermo Extreme. Clenburexin od Trec’a nie był tak efektywny, jak ten drugi. Dietę wtedy prowadziłam na poziomie 400kcal deficytu, a mimo to efekty Reducer Thermo dawał zauważalnie lepsze.

 3. Juliette pisze:

  Cześć, czy ktoś może stosował do odchudzania Noble Health? Produkt wygląda profesjonalnie i chcę go przetestować… ale może ktoś mnie już ubiegł i podzieli się opinią?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *