Spirulina – opinie po moim teście, uważajcie!

Z nadwagą miałam problemu chyba od zawsze. Czasem udało się schudnąć o jeden rozmiar, ale wtedy przysiadałam na laurach i znów tyłam. Nie byłam w stanie zmienić na stałe przyzwyczajeń dietetycznych, o regularnym uprawianiu jakiegoś sportu nie wspominając. Lubiłam chodzić na basen, ale wstydziłam się mojej figury.

W końcu siostra wzięła mnie trochę  do galopu. Zabrała do dietetyka, zapisała nas obie na lekki aerobik. Spytałam, czy mogę zrobić coś jeszcze. Wtedy w moim życiu pojawiła się Spirulina.

Spirulina opinie

Miała mieć jakieś dobre składniki i pomagać w utracie kilogramów. I zaczęłam całą akcję. Wylałam morze potu, chodziłam non stop głodna i coraz bardziej zła, brałam Spirulinę i ani nie chudłam, ani nie czułam się lepiej. Kiedy po pierwszym miesiącu stanęłam na wadze, pokazała, że straciłam jakieś 2,5 kg. Tyle to mogłam stracić i bez żadnych dodatkowych środków wspomagających odchudzanie albo bez katowania się tak okrojona dietą i ćwiczeniami. Po kolejnym miesiącu – już tylko 1,5 kg mniej. Stwierdziłam, że muszę zmienić podejście do odchudzania, bo zwariuję, a nie schudnę.

Poszłam do innego dietetyka i dostałam dietę, po której nie byłam głodna. Zrezygnowałam na razie z ćwiczeń, ale postawiłam na coraz szybsze spacery. Żeby jednak sobie pomóc, postanowiłam znaleźć jakiś dobry środek pomagający stracić wagę. Przez przypadek znalazłam jakąś wzmiankę o nowym produkcie: Reducer Thermo Extreme.

Reducer Thermo opinie

Zaryzykowałam i… Po dwóch tygodniach miałam 4,5 kg mniej, a po miesięcy – 7 kg. Siostrze dosłownie opadła szczęka. Koledzy w pracy zaczęli się za mną oglądać. Czułam, że zaczynam się podobać nie tylko sobie. Po kolejnym miesiącu – kolne 6 kg mniej – bez wyrzeczeń, głodowania i przetrenowania. Jeszcze dwa miesiące i osiągnę moją wymarzoną wagę. Przestałam się męczyć i już nie chodzę, tylko truchtam lub biegam – bez żadnego problemu!

Reducer Thermo Extreme sprawił, że nareszcie wyglądam pięknie i tak się czuję. Poleciłam ten środek już kolejnym trzem koleżanką i każda po miesiącu straciła przynajmniej 5 kg. To o czymś świadczy. Produkt naprawdę godny polecenia.