Spalacz Better You. Opinie innych obiecywały sukces

Na samym początku chciałabym wspomnieć, że jestem młodą dziewczyną mam 23 lata, więc kiedy opowiadam komuś moją historię dotyczącą moje nadwagi mało kto traktuje moje słowa poważnie, wysuwając stwierdzenie, że w takim wieku schudnięcie nie stanowi żadnego problemu. Niestety w moim przypadku sytuacja była nieco inna, zawsze byłam raczej szczupłą dziewczyną, nigdy nie musiałam też specjalnie uważać na to co jem, utrzymywałam stałą wagę bez diety i ćwiczeń. To wszystko jednak uległo zmianie w bardzo szybkim czasie. Po rutynowej wizycie kontrolnej u ginekologa, okazało się, że mam dość spora torbiel, przepisano mi doustne środki hormonalne, które miały rozwiązać problem. Terapia miała trwać 6 miesięcy, a ja miałam w ogóle nie odczuwać jej skutków. Niestety rzeczywistość była zupełnie inna.

Better You a opinie zawiedzionej klientki

Po miesiącu zauważyłam, że ubrania, które do tej pory były luźne stały się opięte, z czystej ciekawości postanowiłam się zważyć, jakie było moje zdziwienie kiedy odkryłam, że w ciągu miesiąca przytyłam 5 kg. Szczerze w tamtym okresie nie za bardzo się tym przejęłam zdawałam sobie w końcu sprawę, że terapia hormonalna wiąże się z zatrzymaniem wody w organizmie, byłam pewna, że jest to tylko chwilowy efekt. Niestety z tygodnia na tydzień było coraz gorzej, ubrania nie były już opięte tylko za małe o dwa rozmiary. Stwierdziłam, że muszę coś zmienić dlatego wprowadziłam dietę, na początku nie jakoś bardzo restrykcyjną ale jednak dietę. Nie przyniosło to jednak żadnych efektów, więc z tygodnia na tydzień ograniczałam coraz więcej produktów. Niestety moja waga w dalszym ciągu nie spadała, a wręcz rosła. Naprawdę nie wiedziałam co mam robić po 6 miesiącach przytyłam 10 kg, miałam jednak nadzieję, że wraz z zakończeniem terapii moja waga zacznie wracać do normalnego stanu. Nic jednak bardziej mylnego, pomimo tego, że trzymałam cały czas restrykcyjną dietę, włączyłam aktywność fizyczną do mojego planu dnia, waga dalej pozostawała na takim samym poziomie.W tamtym okresie stwierdziłam, że muszę poszukać jakiegoś innego rozwiązania skoro dieta i aktywność fizyczna nie pomagają.

Koleżanka poleciła mi suplement diety Better You.

Zachwalając jego efekty, faktycznie według opisu producenta naturalne składniki min zielona kawa miały przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej. Zachęcona przez opowieści koleżanki rozpoczęłam stosowanie suplementu Better You. Po jednym opakowaniu niestety efekt był niezbyt zadowalający udało mi się schudnąć zaledwie 0,5 kg w ciągu około 2 miesięcy, zaznaczę, że oczywiście cały czas trzymałam się diety.

Zakupiłam kolejne opakowanie, myśląc, że każdy tego typu preparat, który oparty jest na naturalnych składnikach potrzebuje czasu aby można było dostrzec efekty, jednak pomimo upływającego czasu moja waga nieznacznie spadała, chyba nie muszę wspominać jak bardzo w tym okresie spadła moja samoocena, byłam naprawdę zupełnie bezradna i załamana.

Jednak szukałam bezwiednie czegoś innego.

Gdzieś po trzech tygodniach trafiłam na jednej stronie internetowej na wpis dziewczyny, która zmagała się z podobnym problemem. Całym sercem polecała tabletki Reducer Thermo Extreme, stwierdziłam, że nie mam nic do stracenia i mogę spróbować. Tak też zaczęłam stosowane tabletek Reducer Thermo Extreme, na początku myślałam, że efekt będzie podobny do poprzednich tabletek jednak po ok miesiącu zauważyłam, że moja waga zaczęła powoli spadać oczywiście. Efekt na początku nie był powalający, ale dla mnie w tamtym okresie najważniejsze było to, że waga ruszyła z miejsca. Po około 4 miesiącach stosowania udało mi się wrócić do wagi sprzed kuracji hormonalnej, oczywiście taki efekt udało mi się osiągnąć trzymając zrównoważoną dietę. Jednak jestem pewna, że bez tabletek Reducer Thermo Extreme nie udałoby mi się dojść do mojej wymarzonej wagi, dlatego z całego serca polecam ten suplement wszystkim, którzy chcą schudnąć.