Sanprobi super formuła – opinie chyba wyssane z palca

Od kilku lat miałam problem z nadwagą. Kiedyś moje BMI mieściło się w normie, ale kiedy zmieniłam pracę z fizycznej na bardziej siedzącą, to przytyłam w ciągu roku ok 15 kg. Jakiś czas temu czytałam o Sanprobi super formuła. Ogólnie skusiłam się, bo te tabletki zawierają żywe szczepy probiotyczne, które ponoć bardzo regulują metabolizm. 

Sanprobi super formuła opinie

Mi to było bardzo potrzebne, bo miałam wrażenie, że u mnie metabolizm po prostu nie istnieje xD. Stosowałam ok 3 miesiące i owszem schudłam. Ale 1 kg. Jak na 3 miesięczną kurację to mało zadowalający efekt. Może gdybym jeszcze kilka miesięcy stosowała to byłoby inaczej, ale trochę szkoda mi było kasy wydawać na coś, co nie miałam pewności czy zadziała.:(

Ale w międzyczasie moja koleżanka z dawnej pracy mówiła mi o Reducer Thermo Extreme. I w sumie zastanawiałam się i stwierdziłam że pewnie znowu tylko stracę kasę. Ale poczytałam opinie w internecie no i większość opisywała fajne rezultaty, więc kupiłam, bo pomyślałam, że może jednak warto spróbować.

Reducer Thermo opinie

To była dobra decyzja! Polecam każdemu, kto ma problem z nadwagą! Na początku w pierwszych dwóch tygodniach nie widziałam żadnego rezultatu. Po miesiącu waga spadła o 3 kg. To był taki mój pierwszy mały sukces. 😀 Bardzo się cieszyłam, ale w sumie na razie widziałam to tylko ja. Po 6 tygodniach było mnie mniej o 6 kilo, i już nawet znajomi z pracy mówili że schudłam, i że to widać. Nawet nie wiecie jaka to radość jak w końcu kupiłam ubranie o rozmiar mniejsze!

Aktualnie jestem po 3 miesiącach suplementacji. Schudłam 10,5 kg i mam nadzieję, że waga będzie dalej szła w dół : D Już niedługo wróce do wagi sprzed roku. Mój mąż jest ze mnie niezwykle dumny, a tak naprawdę wcale nie musiałam się wysilać, żeby osiągnąć taki efekt, i to w tym wszystkim jest po prostu najlepsze. Dajcie znać jak u was rezultaty, bo ja Reducer Thermo Extreme będę polecała wszystkim! Nie odczułam żadnych skutków ubocznych i uważam że jest to po prostu najlepsza metoda odchudzania bez efektu jojo. W końcu zaakceptowałam siebie. 😀