Apetiblock – opinie moje i przyjaciółki po stosowaniu

Jesteś niezadowolona z efektów? Ciągle podjadasz? A może próbowałaś tabletki “Apetiblock”? Ja też. Brałam 1 tabletkę rano, drugą wieczorem. Nic nie podziałało.

Opinie o Apetiblock mam słabe po samym stosowaniu

Już po około 40 minutach od posiłku byłam głodna i chętnie sięgałam po wszelkie paluszki, krakersy itp. Myślałam, że może trzeba poczekać-więc nie przerywałam regularnego brania tabletek. Przez tydzień żadnych efektów nie było. Ciągle podjadałam, niechciane kilogramy wciąż rosły, a razem z nimi również poczucie winy pojawiające się za każdym razem, gdy czułam się pełna po podjadaniu… Razem ze mną “Apetiblock” zaczęła moja przyjaciółka. Ona nie dość, że nie miała zmniejszonej chęci do podjadania, to jeszcze, zamiast przyspieszyć metabolizm, te tabletki go zwolniły. Czuła się coraz gorzej i sama ze sobą i bolał ją brzuch. Z tych powodów odstawiła tabletki już po 2 tygodniach stosowania.

Dobra alternatywa

Pani w aptece poleciła mi “Reducer Thermo Extreme”. Byłam sceptyczna po doświadczeniach z “Apetiblockiem”, jednak postanowiłam zaufać Pani farmaceutce. Okazało się to strzałem w dziesiątkę! Nie dość, że efekty odczułam już po pierwszej tabletce, to czułam się lekko jak nigdy dotąd!

Reducer Thermo Extreme kapsułki opinie

Tak jak z “Apetiblockiem” – z “Reducer Thermo Extreme” przygodę zaczęła również moja przyjaciółka. Odczucia miała takie jak ja – brak podjadania, lekkość, co skutkowało dobrym samopoczuciem i spokojem wewnętrznym. Celem naszych kuracji “Reducer Thermo Extreme” było zlikwidowanie chęci podjadania, nie myślałyśmy o tych tabletkach w kontekście ogólnego odchudzania. Po zakończeniu opakowania okazało się jednak, że jesteśmy chudsze o kilka kilogramów i kilka centymetrów w najtrudniejszych dla nas częściach ciała! Ludzie zaczęli zauważać zmianę, mężczyźni zaczęli nas postrzegać jako bardzo atrakcyjne, a my czułyśmy się świetnie!

Podsumowanie

Zdecydowanie polecam “Reducer Thermo Extreme” Wszystkim kobietom, które mają problem ze zrzuceniem wagi i podjadaniem. Jeśli dodacie do kuracji tabletkami “Reducer Thermo Extreme” aktywność fizyczną i odpowiednią dietę, będziecie mieć lepsze efekty od nas. To najlepsze co możecie dla siebie zrobić, by poczuć się pięknie, lekko i kobieco.

5 Odpowiedzi do Apetiblock – opinie moje i przyjaciółki po stosowaniu

 1. Michelle pisze:

  A w jakiej aptece można dostać Thermo Reducer Extreme? U mnie w mieście niestety nie ma w żadnej. 🙁

  • Roberto pisze:

   Na Twoim miejscu zamówiłbym to po prostu z internetu. Będzie naprawdę o wiele taniej niż z apteki, bo cena nie zostanie powiększona o marżę itp.
   Tutaj masz stronkę: https://reducerthermoextreme.pl/
   Bo szczerze mówiąc nie mam bladego pojęcia, które apteki go sprowadzają.

 2. 18stka pisze:

  Hej, czy ten Thermo Reducer Extreme jest tylko dla sportowców, czy laicy też mogą go brać?
  Dzięki z góry za sugestie.

 3. Xenia pisze:

  Haha, Apetiblock, czyli kolejny środek mega rozreklamowany bez udokumentowanych efektów. Klasyka 🙂
  Za to drugiego środka jeszcze nie znam, z ciekawością się mu przyjrzę i poczytam więcej recenzji.

 4. Ella pisze:

  Słuchajcie, nie mówię, że Apetiblock to dramat, ale on zawiera przecież acesulfam K… nic dziwnego, że kogoś po tym brzuch zaczął boleć. Przecież to uznawane jest za truciznę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *