Pokrzywa indyjska – opinie po nieudanym schudnięciu

Jestem zwolenniczką naturalnej medycyny i od kilku tygodni szukałam skutecznego ale bezpiecznego preparatu na odchudzanie. Nie ma wielkiej nadwagi jest to kilka kilogramów szczególnie na udach i boczki ale przeszkadza mi to. Nie mam czasu na ćwiczenia bo prowadzę własną firmę dlatego chciałam znaleźć coś co pomoże mi bez większych wyrzeczeń i będzie bezpieczne. Natknęłam się w sieci na pokrzywę indyjską. Trochę o niej poczytałam szczególnie to że jest świetna na spalanie tkanki tłuszczowej więc zaczęłam ją stosować. Dodatkowym plusem było to ze ponoć ta pokrzywa indyjska jest bezpieczna.

Pokrzywa indyjska opinie

Minęło kilkanaście dni ale dalej pomimo stosowania pokrzywy indyjskiej nie mogłam wejść w ulubione spodnie. Póżniej zmierzyłam je znowu po 4 tygodniach ale dalej jak było tak było. Odrzuciłam ten preparat gdy moja najlepsza przyjaciółka wysłała mi link do kapsułek Reducer Thermo Extreme. Powiedziała że mogę je bez obaw stosować bo są w pełni bezpieczne. Ona je stosuje i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Byłam na nią zła że dopiero po takim czasie poleciła mi te kapsułki, ale stwierdziła, ze najpierw sama chciała je przetestować i faktycznie według jej opinii tabletki Reducer Thermo Extreme działają. Po tygodniu stosowania zauważyłam lekko zmniejszony obwód w pasie i moje boczki jakby trochę się zmniejszyły. Dodatkowo nie zauważyłam żadnych skutków ubocznych. Kapsułki wyjatkowo szybko podziałały bo po półtorej miesiąca stosowania boczków już prawie nie było. Został jednak tłuszcz na udach. Nie poddawałam się jednak i dalej stosowałam kapsułki.

Reducer Thermo Extreme kapsułki opinie

Dokładnie nie wiem ile upłynęło od wzięcia pierwszej tabletki ale chyba jakieś 4 miesiące i wtedy zdecydowałam się przymierzyć moje ulubione jeansy z czasów gdy byłam szczupła i piękna. Weszły bez problemu. Po 4 miesiącach. Nie wierzyłam własnym oczom. Kapsułki Reducer Thermo Extreme spaliły mój tłuszcz z ud który tak opornie się tam zgromadził i nie chciał się spalić. Teraz częściej wychodzimy z domu z moją przyjaciółką, dzięki tabletkom Reducer Thermo Extreme wróciłam do swojej wymarzonej wagi, znowu jestem pewna siebie i wiem że dzięki nim nie będę już musiała bać się że znowu okropnie się roztyje. To fajne uczucie.