Olimp Therm Line Fast – opinie po moim ostatnim rozczarowaniu

Od dziecka miałam problem ze swoją sylwetką. Już jako kilkuletnia dziewczynka bardzo lubiłam jeść słodycze, co odbiło się na mojej figurze. Gdy zaczęłam dorastać, dodatkowe kilogramy coraz bardziej mi przeszkadzały. Czułam się gorsza od swoich koleżanek. Próbowałam się odchudzać, ale dieta zazwyczaj trwała 2 dni – nie miałam silnej woli. Zajęcia sportowe, siłownia itp. – to również nie pozwalało mi schudnąć, ponieważ trwało zbyt krótko.

Gdy moja waga przekroczyła 90 postanowiłam, że muszę coś ze sobą zrobić. Wiedziałam, że kolejna dieta i ćwiczenia pewnie na niewiele się zdadzą, więc stwierdziłam, że wypróbuję jakiś suplement diety. Zdecydowałam się na olimp therm line fast.

Olimp therm line fast

Wcześniej słyszałam o nim dobre opinie, że szybko pomaga schudnąć itp. I niestety po przygodzie z tym środkiem, całkowicie zraziłam się do suplementów. Dlaczego? Mimo, że wzięłam dwa opakowania tych kapsułek, waga ani drgnęła. Odżywiałam się podobnie jak wcześniej, ale starałam się jeść trochę mniej. Po kilku tygodniach zaczęłam też miewać bóle żołądka – podejrzewałam, że ich przyczyną mogą być właśnie te tabletki. Trzeciego opakowania już oczywiście nie kupiłam.

Minęły dwa lata i dostałam w prezencie od koleżanki inny preparat – Reducer Thermo Extreme. Na zakup pewnie bym się nie zdecydowała, ponieważ po poprzedniej porażce postanowiłam nie kupować suplementów. Jednak skoro otrzymałam środek w prezencie, pomyślałam “co mi szkodzi” i spróbowałam.

Reducer Thermo Extreme kapsułki opinie

I nagle stał się cud – waga w końcu ruszyła z miejsca. Po około 4 tygodniach był am lżejsza o 6 kilogramów. Mimo, że jeszcze sporo miałam do zrucenia, byłam wniebowzięta. Kontynuowałam terapię przez 3 miesiące i łącznie zgubiłam aż 16 kilogramów. Podobnie jak wcześniej, trochę mniej jadłam, ale nie odczuwałam wcale głodu.

Dzisiaj czuję się świetnie w swoim ciele, ważę niecałe 70 kilogramów (5 kilogramów straciłam jeszcze po kuracji) i w końcu mogę bez skrępowania wyjść na basen, czy pokazać się w bikini na plaży. Czuję się piękna i kobieca, a mężczyźni w końcu zaczęli zwracać na mnie uwagę.