Olimp Therm Line Fast – opinie po moim ostatnim rozczarowaniu

Od dziecka miałam problem ze swoją sylwetką. Już jako kilkuletnia dziewczynka bardzo lubiłam jeść słodycze, co odbiło się na mojej figurze. Gdy zaczęłam dorastać, dodatkowe kilogramy coraz bardziej mi przeszkadzały. Czułam się gorsza od swoich koleżanek. Próbowałam się odchudzać, ale dieta zazwyczaj trwała 2 dni – nie miałam silnej woli. Zajęcia sportowe, siłownia itp. – to również nie pozwalało mi schudnąć, ponieważ trwało zbyt krótko.

Gdy moja waga przekroczyła 90 postanowiłam, że muszę coś ze sobą zrobić. Wiedziałam, że kolejna dieta i ćwiczenia pewnie na niewiele się zdadzą, więc stwierdziłam, że wypróbuję jakiś suplement diety. Zdecydowałam się na olimp therm line fast.

Olimp therm line fast

Wcześniej słyszałam o nim dobre opinie, że szybko pomaga schudnąć itp. I niestety po przygodzie z tym środkiem, całkowicie zraziłam się do suplementów. Dlaczego? Mimo, że wzięłam dwa opakowania tych kapsułek, waga ani drgnęła. Odżywiałam się podobnie jak wcześniej, ale starałam się jeść trochę mniej. Po kilku tygodniach zaczęłam też miewać bóle żołądka – podejrzewałam, że ich przyczyną mogą być właśnie te tabletki. Trzeciego opakowania już oczywiście nie kupiłam.

Minęły dwa lata i dostałam w prezencie od koleżanki inny preparat – Reducer Thermo Extreme. Na zakup pewnie bym się nie zdecydowała, ponieważ po poprzedniej porażce postanowiłam nie kupować suplementów. Jednak skoro otrzymałam środek w prezencie, pomyślałam “co mi szkodzi” i spróbowałam.

Reducer Thermo Extreme kapsułki opinie

I nagle stał się cud – waga w końcu ruszyła z miejsca. Po około 4 tygodniach był am lżejsza o 6 kilogramów. Mimo, że jeszcze sporo miałam do zrucenia, byłam wniebowzięta. Kontynuowałam terapię przez 3 miesiące i łącznie zgubiłam aż 16 kilogramów. Podobnie jak wcześniej, trochę mniej jadłam, ale nie odczuwałam wcale głodu.

Dzisiaj czuję się świetnie w swoim ciele, ważę niecałe 70 kilogramów (5 kilogramów straciłam jeszcze po kuracji) i w końcu mogę bez skrępowania wyjść na basen, czy pokazać się w bikini na plaży. Czuję się piękna i kobieca, a mężczyźni w końcu zaczęli zwracać na mnie uwagę.

7 Odpowiedzi do Olimp Therm Line Fast – opinie po moim ostatnim rozczarowaniu

 1. Kaja 26lat pisze:

  Cześć!
  Na początku swojej drogi z odchudzaniem właśnie też ważyłam grubo ponad 90 kg. Nie mogłam przez to ćwiczyć, więc starałam się wybierać na długie spacery. Jednak to było za mało, bo dopiero, gdy zaopatrzyłam się w suplement moja waga powoli zaczęła schodzić. Ale bez diety się nie obyło, co to, to nie! Solidna dieta, ruch w postaci spacerów + Reducer Thermo Extreme i efekty pojawiły się już stosunkowo szybko. Dlatego nie bójcie się suplementów, serio, szczerze zachęcam. Tylko nie bierzcie byle czego, bo wydacie niepotrzebnie pieniądze.

 2. Malwina pisze:

  Niestety, ale z mojego punktu widzenia też Therma Line Fast nie przynosi fajnych rezultatów. :/ A wręcz zauważyłam u siebie problem z sercem po 3 tygodniach stosowania tj. kołatanie i skurcze. Od razu to odstawiłąm. :O

  • Berti pisze:

   Czyli to nie jedyna taka opinia! Przed kupieniem Therma Line Fast właśnie poczytałam opinie w internecie i myślałam, ze to po prostu antyreklama konkurencji. Ale ja też niestety miałam problem z serduchem. Więcej tego do ust nie wzięłam.

 3. Kelis pisze:

  Przymierzam się do kupienia Reducera Thermo Extreme, ale ciągle chodzą mi po głowie jakieś wątpliwości i poczytałabym więcej recenzji. Czy ktoś jeszcze go używał?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *