Liporedium opinie po mojej kuracji

Od lat zmagałam się z problemem dość powszechnym w naszym społeczeństwie: z nadwagą. Kiedyś udało mi się schudnąć kilka kilo, ale po ciąży odzyskałam je i to nawet z niewielką nawiązką. Zaczęłam się już nawet godzić z tym, że wyglądam, jak wyglądam, ale zaczęły mnie boleć plecy – lekarka zasugerowała, że to przez nadwagę. Postanowiłam więc coś z tym fantem zrobić.

Za radą koleżanki, kupiłam i zaczęłam stosować Liporedium.

Liporedium opinie

W pierwszym tygodni ubyło mi 1,5 kilo. Ucieszyłam się, bo uważam, że to rozsądna szybkość chudnięcia. Kiedy zużyłam całe pierwsze opakowanie i weszłam ponownie na wagę, niezadowolona zauważyłam, że na tym 1,5 kg skończyło się moje chudnięcie. Pomyślałam, że może trzeba zużyć dwa opakowania, żeby organizm “załapał” o co chodzi. kiedy po kolejnym miesiącu moja waga drgnęła o niecałe pół kg w dół, zaczęłam się zastanawiać, czy to ma sens. Dwa kg w dwa miesiące? Na upartego mogłabym osiągnąć to i bez tego środka, mając jakąś większa motywację. A mi jednak chodziło o nieco szybsze tempo i zrzucenie tej najgorszej nadwagi z prędkością 1-2 lg na tydzień.

Już prawie się poddałam…

Reducer Thermo opinie

A ja wciąż polecam Reducer Thermo Extreme i polecać będę, bo on po prostu działa!

5 Odpowiedzi do Liporedium opinie po mojej kuracji

 1. Catrina pisze:

  Heh, jeśli chodzi o Liporedium, to finezyjna nazwa i to wszystko.

  • Bajka25 pisze:

   W sumie to nawet coś więcej Wiele dziewczyn w internecie twierdziło, że ten Liporedium to tylko powoduje bóle brzucha, a często mdłości. 🙁 Szkoda się truć czymś takim naprawdę. Zobaczcie sobie opinie w internecie.

 2. Asiula pisze:

  Bardzo fajny artykuł, właśnie takiej recenzji mi brakowało. Szkoda tylko, że nie ma żadnych zdjęć przed i po, bo to mogłoby być ciekawe. Pozdrawiam!

 3. Malwina76 pisze:

  Hej. Widzę, że to nie pierwszy raz, że ktoś skarży si na dyskomfort po Liporedium. A czy ktoś odczuwał jakieś nieprzyjemności po Reducer Thermo Extreme?

  • Pedro pisze:

   Z tego co poczytałem w necie to nie, nikt się nie skarżył na takie dolegliwości. Ja sam mogę powiedzieć, że nic mnie nie bolało, żadnych wzdęć, mdłości ani zgagi. 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *