Kapsułki na odchudzanie Redox Hardcore – opinie po hardkowej wpadce

Po ciąży przytyłam ponad 20 kilogramów i kompletnie straciłam poczucie własnej wartości. Zamiast cieszyć się nowo narodzonym dzieckiem ciągle płakałam i zamykałam się w sobie. Czułam, że cierpi na tym nie tylko moja więź z dzieckiem, ale także związek z mężem. To było okropne. Czułam się wtedy gruba, nieatrakcyjna i zupełnie samotna. Moja nadwaga nie pozwalała mi na ćwiczenia, ponieważ ciągle byłam zmęczona, a przy dziecku nie miałam też wiele czasu.

Redox Hardcore a opinie z internetu

Postanowiłam skorzystać z dostępnych na rynku środków, a w internecie znalazłam pozytywne opinie o Redox Hardcore kapsułki na odchudzanie. Nie karmiłam piersią, więc bez obaw zaczęłam suplementację. Stosowałam aż dwie kapsułki dziennie, ponieważ ulotka zawierała taką informację. Przy wadze powyżej 80 kilogramów rekomendowano podwójną dawkę kapsułek. Niestety bardzo szybko odczułam nieprzyjemne dolegliwości. Mimo że skład produktu wydaje się całkiem naturalny, a opis zachęca i budzi nadzieję, to dla mnie wcale nie pasował. Podejrzewam, że jestem uczulona na któryś ze składników preparatu albo stężenie któryś składników jest dla mnie po prostu zbyt duże.

Skutki uboczne po kapsułkach Redox Hardcore

Po pierwszym tygodniu od rozpoczęcia mojej kuracji odchudzającej, poczułam że jestem bardzo pobudzona. Miałam dużo energii, co można by poczytać jako zaletę, ale jednocześnie byłam też bardzo poddenerwowana, co przekładało się na większą złość. Nie chciałam się w ten sposób czuć, zwłaszcza że pod moją opieką pozostawał przez cały ten czas niemowlak. Zamiast bezgranicznej miłości, często byłam nerwowa i szybko wpadałam w gniew. Te obserwacje przekazywał mi również mąż. Nie wiem do tej pory, co było wynikiem takiej sytuacji, lecz jestem pewna, że było to przyczyną stosowania preparatu. Nic innego nie zmieniło się ani w moim otoczeniu, ani w diecie. Po początkowej burzy hormonów spowodowanej ciążą, porodem i połogiem, mój organizm zaczął się już stabilizować.

Po kilku tygodniach odstawiłam kapsułki, tym bardziej że nie zauważyłam żadnej poprawy w mojej wadze. Nie dość, że mój układ nerwowy szwankował, co bezpośrednio przekładało się na moje zachowanie, to jeszcze w ogóle nie schudłam, a przecież taki był cel przyjmowania kapsułek Redox Hardcore.

Bardzo zmarnowana spróbowałam jeszcze raz, ale już innego preparatu

Czułam duży smutek, ponieważ zachwalana kuracja była zupełnie bezowocna w moim przypadku. Opowiedziałam o tych próbach mojej bliskiej przyjaciółce, która poleciła mi wtedy inny preparat Reducer Thermo Extreme. Zasada była ta sama, ponieważ moje zadanie polegało na regularnym łykaniu tabletek. Trochę się obawiałam, że taka sama forma może być równie zawodna, ale grubo się myliłam. Już po pierwszym miesiącu stosowania zauważyłam, że moje spodnie są luźne. Moja radość była nie do przecenienia i nie do opisania. Zachęciło mnie to dalszego stosowania tabletek i z nadzieją oczekiwałam dalszy tok wydarzeń. Efekty przerosły moje najśmielsze marzenia, a ulotka nie kłamała w żadnym słowie. Schudłam łącznie 20 kilogramów, które przytyłam w czasie ciąży. I dzięki temu mogłam się cieszyć na nowo macierzyństwem oraz małżeństwem, a moja samoocena wróciła do normy.