Kapsułki na odchudzanie Olimp Thermo Speed Extreme – opinie

Odkąd sięgam pamięcią, zawsze miałam kilka “nadprogramowych” kilogramów. Nie stanowiło to dla mnie większego problemu. Drakońskie diety i ostry wycisk na siłowni znałam tylko z opowieści szczupłych koleżanek. Zawsze było mi szkoda czasu na nadmierne przejmowanie się swoją sylwetką. Do czasu. Kiedy pół roku temu mój narzeczony poprosił mnie o rękę, byłam w niebo wzięta. W ekspresowym tempie rozpoczęłam poszukiwania idealnej sukni ślubnej. Niestety, okazało się że nie jest łatwo znaleźć kreację w rozmiarze 46, w której nie będę wyglądała jak wielka beza. Postanowiłam wziąć się za swój wygląd i zgubić kilka kilogramów.

Opinie o Olimp Thermo Speed Extreme wzięły się znikąd! 

Oczywiste było dla mnie, że w ciągu 3-4 miesięcy, sama dieta nie wystarczy żeby stracić ponad 15 kilogramów. Zaczęłam również chodzić na basen, ale miałam na to czas tylko w weekendy. Moja znajoma z pracy poleciła mi Olimp Thermo Speed Extreme kapsułki na odchudzanie. Sama stosowała je już od jakiegoś czasu i była zadowolona z efektów. Kupiłam opakowanie, zapoznałam się z ulotką oraz składem tych kapsułek. W składzie występowały głównie substancje naturalne takie jak:

  • ekstrakt z zielonej herbaty,
  • ekstrakt z gorzkiej pomarańczy,
  • guarana,
  • kofeina,
  • czarny pieprz.

Ulotka i efekty

Kapsułki te miały dobre opinie w internecie. Zaczęłam przyjmowanie ich według zaleceń z ulotki, czyli dwa razy dziennie po jednej tabletce. Cały czas prowadziłam również dietę oraz więcej się ruszałam. Niestety, jedyne efekty jakie zaobserwowałam po tygodniu stosowania Olimp Thermo Speed Extreme kapsułki na odchudzanie, to przyspieszone tętno, wzrost ciśnienia i ból głowy. Czułam się okropnie. Zaniepokojona tymi objawami, udałam się do swojego lekarza internisty, który wyjaśnił mi, że zawarte w kapsułkach guarana oraz kofeina, mogą powodować wzrost ciśnienia krwi oraz ból głowy, u osób wrażliwych na skoki ciśnienia. Wyjaśniło mi to wiele, ponieważ zawsze miałam skłonności do nadciśnienia. Wytłumaczył mi również, że przy mojej nadwadze taki wzrost ciśnienia może być niebezpieczny dla zdrowia, oraz że powinnam postawić na wybór takiego preparatu, który wpłynie na metabolizm tłuszczu.

Dietetyczka poleciła mi coś specjalnego

Dietetyczka, która układała mi plan żywienia, poleciła mi preparat Reducer Thermo Extreme. Powiedziałam jej o swoich wcześniejszych przejściach z preparatem odchudzającym. Zapewniła mnie, że w składzie Reducer Thermo Extreme, nie ma substancji podnoszących ciśnienie. Preparat ten zawiera dużą dawkę sprężonego kwasu linolowego (CLA), blokującego wchłanianie tłuszczu krążącego we krwi, przez tkankę tłuszczową. Ponadto zawarty w tym preparacie chrom, ogranicza apetyt i podjadanie. Pełna nadziei, ale równocześnie obaw, rozpoczęłam kurację.

Na pierwsze efekty nie musiałam długo czekać.

Już po tygodniu stosowania Reducer Thermo Extreme, zauważyłam zmianę- mniej ciągnęło mnie do słodyczy, czułam się pełna energii i lżejsza. W ciągu dwóch i pół miesiąca przyjmowania tego preparatu, udało mi się zrzucić wszystkie zbędne kilogramy, nie tracąc przy tym dobrego samopoczucia. Preparat Reducer Thermo Extreme rozwiązał trapiący mnie problem bez żadnych skutków ubocznych!