Kapsułki na odchudzanie NUTREND Fat Direct – opinia po użyciu

Do pewnego momentu nie miałem jakichś większych problemów z wagą. dopiero po studiach, w pierwszej pracy przytyłem. Praca była typowo siedząca, obowiązków sporo i często nie miałem ani sił, ani czasu na aktywność fizyczną, ani na kontrolę nad tym, co jadłem. Często były to fast foody. Pewnego dnia w moim życiu pojawiła się ona… Wiedziałem, że muszę schudnąć i to szybko, żeby mieć u niej szanse. To znaczy dobrze nam się rozmawiało i przyjaźniliśmy się, ja jednak czułem, że między nami może być coś więcej, o ile postaram się powrócić do niegdysiejszej formy.

Zdałem sobie sprawę, że chcę być chudszy, więc postanowiłem zacząć już teraz!

fat-direct-opinieMiałem mało czasu. Postanowiłem więc zacząć stosować jakiś środek wspomagający odchudzanie. Niestety opinie różnych środków były bardzo zróżnicowane i na ich podstawie trudno było podjąć decyzję: co stosować? Wczytywałem się więc także w zasady działania oraz skład. I wtedy zainteresował mnie NUTREND, Fat Direct kapsułki na odchudzanie. Producent pisał, że środek ten można stosować nawet na noc i wtedy chudnie się podczas snu. Kapsułki miały zawierać m.in. białka, witaminy, minerały i fukoksantynę, która miała pomagać w pozbywaniu się tłuszczu. Ulotka wskazywała, że maksymalną dobową dawką jest 1 kapsułka i tak też zacząłem stosować ten środek.

NUTREND – efekty uboczne to np. bezsenność

Na początku spałem dość niespokojnie, ale tak naprawdę nie wiem, czy to przez te kapsułki, czy to był przypadek. Faktem jest, że przez tydzień wstawałem jakiś taki niewyspany i wręcz zmęczony. Nie miałem siły np. na jakiś wysiłek fizyczny. Później już spałem jako tako i coraz lepiej. Tyle, że po miesiącu efekt brania kapsułek był mizerniutki: zaledwie 3 kg mniej. Nie o to mi chodziło.

Nawet zmiana diety nie pomogła

Zmieniłem więc dietę – już wcześniej rzuciłem fast foody – i zacząłem więcej chodzić. Efekty po kolejnym miesiącu? 5 kg. A po trzecim? Tylko 2. Zaczęło mnie to niepokoić. Zacząłem być już tym zmęczony. Dokładałem tylu starań, aby schudnąć, a nie byłem nawet w połowie drogi do optymalnej wagi. Byłem za to zdezorientowany. Środek powoli przestawał się w ogóle sprawdzać, a ja tak się przecież starałem. nie mogłem się jednak poddać. Wiedziałem, że – chcąc naprawdę schudnąć – muszę wprowadzić pewne zmiany.

Koledzy wyrazili opinie o Reducer Thermo Extreme, więc postanowiłem sprawdzić

Zapisałem się na siłownię, jednak przez pierwsze dwa tygodnie było mi dość trudno. Niby straciłem już kilka kg, ale czułem się jakoś słabiej. NUTREND, Fat Direct niby zawierał różne mikroelementy, ale to mnie jakoś nie wspomagało. Wtedy kolega poznany na siłowni polecił mi Reducer Thermo Extreme. Podobno sam go sprawdził i w ciągu kwartału zrzucił dość sporą nadwagę. Postanowiłem wiec spróbować i kupiłem pierwsze opakowanie. Sam nie mogłem w to uwierzyć, ale po dwóch tygodniach wszystkie ciuchy zrobiły się za luźne!

Efekty zaczęły w końcu się pokazywać

Szedłem jak burza. Ćwiczyłem i w każdym tygodniu czułem się coraz lżejszy i miałem coraz lepszą kondycję. Po kwartale byłem innym człowiekiem. Zeszczuplałem i miałem naprawdę niezłą kondycję. Wreszcie miałem odwagę, aby poprosić dziewczynę o chodzenia, a ona bez zastanowienia się zgodziła. NUTREND, Fat Direct pomógł mi osiągnąć cel i to w rozsądnym czasie. Teraz sam polecam ten środek innym.