Kapsułki na odchudzanie FitLabs Trizer – opinie o składzie i działaniu

Przytyłem po długotrwałym leczeniu poważnie złamanej nogi i przedłużającej się rehabilitacji. Czułem się źle. Było mi ciężko nawet chodzić. Szybko się męczyłem. Jako, że wcześniej byłem szczupły i w niezłej formie, tym bardziej moja tusza zaczęła mi przeszkadzać. Zdawałem sobie też sprawę, że tyle nadliczbowych kilogramów, szkodzi zdrowiu. Niestety podejmowane przeze mnie diety nie przynosiły zbyt dobrych rezultatów. z powodu stanu nogi wciąż nie mogłem podejmować zbyt intensywnych treningów. Wtedy moja dziewczyna zasugerowała, że powinienem zdecydować się na jakiś środek wspomagający odchudzanie. Przyznałem jej rację.

Sprawdziłam opinie w sieci – FitLabs Trizer miał bardzo dobre

trizer-opinieSzukałem jakiegoś środka w sieci. Opinie wielu takich produktów bywały zróżnicowane. Trudno było tylko na podstawie opinii podjąć sensowną decyzję. Dziewczyna zasugerowała, że muszę też zwracać uwagę na skład poszczególnych środków. Dzięki temu trafiłem na FitLabs Trizer kapsułki na odchudzanie. Zawierały one m.in. różne witaminy, kofeinę bezwodną, ekstrakty z zielonej herbaty oraz korzenia mniszka lekarskiego i pieprzu kajeńskiego i inne. Na tej podstawie wywnioskowałem, że tabletki te mają wszechstronne działanie odchudzające. Postanowiłem więc zaryzykować i zacząłem kurację.

FitLabs Trizer – efekty były za słabe według mnie

Minęło 6 tygodni, a ja straciłem zaledwie 3 kg. Oczywiście zachowywałem odpowiednią dietę, tym bardziej więc byłem zdziwiony słabymi rezultatami. Pomyślałem jednak, że może mój organizm potrzebuje więcej czasu na zmiany. W końcu miałem za sobą wiele miesięcy bez aktywności. Po kolejnych 6 tygodniach jednak efekty wciąż były mizerniutkie.
Zacząłem powoli dochodzić do wniosku, że coś jest nie tak. Skąd te wszystkie pozytywne opinie tego produktu? Może to ze mną jest coś nie tak? Dziewczyna zasugerowała, że oczekuję cudów i szybkiego chudnięcia, a przecież i moja nadwaga nie narosła w ciągu miesiąca. Miała może trochę racji, ale ja wcale nie oczekiwałem cudów, tylko rozsądnych efektów, których praktycznie nie było.

Nie zauważyłem efektów o jakich mówiła ulotka FitLabs Trizer, więc zmieniłem suplement

Ulotka wskazywała, ile należy przyjmować środka i ja się trzymałem tych wskazówek. A po kolejnym miesiącu efektów właściwie nie było żadnych. Tego było już za wiele. Nadszedł czas na zmiany. Zacząłem szukać innego rozwiązania. Tym razem pytałem wśród znajomych, bo chciałem usłyszeć opinie od sprawdzonych osób. I dzięki temu trafiłem na nowy, sprawdzony przez zaufaną osobę środek:  Reducer Thermo Extreme.

Reducer Thermo Extreme – to jest dopiero coś!

Na pierwsze pożądane skutki nie musiałem długo czekać. Minęły zaledwie dwa tygodnie, a mnie ubyło 5 kg. Cały czas czułem się świetnie. Nie chodziłem głodny, miałem coraz więcej siły i nabierałem kondycji. Moja noga też była już w dość dobrym stanie i mogłem zacząć szybciej chodzić i zacząć stosować rozsądny trening. Biorąc  Reducer Thermo Extreme, traciłem na wadze 2-3 kg tygodniowo – czyli rozsądnie. Właściwie po dwóch miesiącach od początku kuracji moja nadwaga znikła w 100%. Znów jestem w bardzo dobrej formie. Nie mam efektu jo-jo.  Reducer Thermo Extreme okazał się strzałem w dziesiątkę. Podziałały, nie było żadnych skutków ubocznych, a ja czuję się świetnie.