Cloma Pharma Black Spider – opinie o produkcie, który działa tylko przez chwilę

Jestem jedną z tych wielu kobiet, które zmagały się ze spora nadwagą od lat. Nie pamiętałam już czasów, kiedy byłam szczupła, kiedy się nie męczyłam i nie miałam problemów z zakupem ubrań na mój rozmiar. A czas leciał i nie robiłam się ]coraz młodsza. choć przecież nie byłam jeszcze nawet w średnim wieku. Dwie ciąże, rodzaj pracy, mała aktywność fizyczna i nieprzemyślane dojadanie sprawiły, że w wieku 35 lat wyglądałam potwornie grubo. W końcu lekarz pierwszego kontaktu powiedział mi, że jeśli do czterdziestki nie schudnę, to 50 lat mogę nie dożyć. w domu zapowiedziałam więc, że muszę mieć trochę czasu dla siebie – na ruch. Zapowiedziałam też zmianę diety. Minęło pół roku; udało mi się schudnąć 10 kilogramów, wiedziałam więc, że jestem na dobrej drodze.

Wybrałam Cloma Pharma Black Spider. Opinie teraz bym zmieniła szybko.

Cloma Pharma Black Spider

Zależało mi na rozsądnej szybkości chudnięcia, żeby nie cierpieć później na efekt jo-jo. Jedna z koleżanek, która miała za sobą proces odchudzania, zapytała mnie pewnego dnia, czy nie myślałam o tym, żeby sobie w odchudzaniu pomóc. Zapytałam, o co dokładnie jej chodzi? Chodziło jej o jakiś suplement przyspieszający spalanie tłuszczy i może przy okazji też przemianę materii. Ona sama stosowała coś takiego, więc poleciła mi Cloma Pharma Black Spider.

Pomyślałam, że jedna z najlepszych koleżanek nie polecałaby mi czegoś, czego sama – z sukcesami – nie stosowała. Zaryzykowałam i spróbowałam. Pierwszy miesiąc przyniósł moim zdaniem całkiem niezły skutek – schudłam 5 kg, ale trzeba pamiętać, że miałam sporą nadwagę. Niestety, sukcesy stosowania tego produktu skończyły się po tym pierwszym miesiącu. W drugim schudłam zaledwie połowę tego, co w pierwszym miesiącu “terapii”. A później było już tylko coraz słabiej. W końcu powiedziałam “dość”. Nie po to wydaję pieniądze, żeby osiągać efekty gorsze, niż bez suplementu. Przez moment chciałam po prostu przestać stosować cokolwiek i sprawdzić, co się będzie działo. I stało się – przytyłam dwa kg w miesiąc. A przecież nie jadłam więcej, niż przed stosowaniem Cloma Pharma Black Spider! Nie chciałam zniszczyć tego, co już osiągnęłam, a musiałam stracić jeszcze 25 kg, żeby w ogóle zażegnać zagrożenie dla mojego zdrowia.

Moją zdrową wagę uratowała moja koleżanka z pracy!

I wtedy znajoma z pracy zaproponowała mi nowy produkt: Reducer Thermo Extreme. Wiedziała, że zawiodłam się na poprzednim preparacie, ale zapewniła, że z tego będę zadowolona. Zaczęłam wiec stosować polecony produkt, bacznie przyglądając się efektom. Nie obiecywałam sobie zbyt wiele. Tymczasem pierwszy miesiąc kuracji przyniósł naprawdę dobre efekty. Schudłam cały rozmiar i jeszcze trochę. A później poszło już z górki! Dosłownie! Ważyłam coraz mniej i miałam coraz więcej energii. Nabierałam więcej ochoty na ruch, co tylko przyspieszało proces chudnięcia.

Nie wierzyłam nigdy w cuda, a ten się zdarzył! Nigdy jeszcze żaden suplement diety, czy wręcz środek na cokolwiek nie zadziałał u mnie z taką prędkością i dobrymi skutkami. Właśnie skończyłam odchudzane – wazę idealnie tyle, ile powinnam. Jeśli ktoś mnie kiedyś spyta o radę w sprawie odchudzania, powiem: ruch, rozsądna dieta i Reducer Thermo Extreme.