Pani w aptece poleciła Cidrex Plus – opinie po tej porażce

Mam 52 lata i nie miałam problemów z wagą. Problemy zaczęły się po menopauzie. Dosyć dużo przytyłam. Moja lekarka zaleciła mi większą aktywność fizyczną i dietę. Stosowałam się do jej poleceń ale to nie wystarczało. Czułam ze moja waga się nie zmniejsza a wręcz przeciwnie. Wtedy aptekarka poleciła mi Cidrex Plus na odchudzanie. Powiedziała że dobrze oprócz ćwiczeń i diety wspomagać się jeszcze kapsułkami. 

Zaczęłam więc zażywać tabletki Cidrex Plus pełna nadziei ale raczej mi nie pomogły. Nie zauważyłam żadnych pozytywnych zmian.

Cidrex Plus opinie

Byłam zmęczona dietą i ćwiczeniami które też średnio dawały rezultaty. Mój syn widział w jakim jestem stanie dlatego zorganizował nam kilkudniową wycieczkę do sanatorium. Dobrze wspominam ten czas. Poznałam tam miłą kobietę w moim wieku a to co mnie od razu uderzyło to jej szczupły wygląd. Powiedziała ze to nie tylko zasługa diety i ćwiczeń ale pewnego specyfiku.

Poleciła mi tabletki Reducer Thermo Extreme. Od razu po powrocie je kupiłam i zaczęłam zażywać.

Reducer Thermo opinie

Syn był nastawiony sceptycznie i powiedział że na pewno nie pomogą tak jak poprzedni Cidrex Plus. Nie posłuchałam go i kontynuowałam stosowanie tych tabletek. Gdzieś po dwóch tygodniach zmniejszył się mój apetyt i poczułam że moje ubrania zrobiły się luźniejsze. Faktycznie waga pokazała jakieś 1,5 kg mniej. Dalej stosowałam kapsułki Reducer Thermo Extreme bo miałam nadzieje że dzięki nim, ćwiczeniom i diecie będę mogła cieszyć się odchudzoną sylwetką. Nawet moje koleżanki zauważyły różnice bo po 4 miesiącach udało mi się zgubić sporo ciała. Nawet cellulit się zmniejszył. Nabrałam nowej energii do życia i przekonałam się że po 50stce nie muszę być skazana na nadwagę.

Tabletki sprawiły że byłam bardziej energiczna i zadowolona. Koleżanki zaczęły dopytywać się jaką cudowną dietę stosuje a ja po prostu poradziłam im żeby kupiły tabletki Reducer Thermo Extreme. Polecam je wszystkim kobietom które mają problemy ze schudnięciem ponieważ na mnie podziałały więc na pewno podziałają też na was. Gorąco mogę je polecić.