Czy babcine metody odchudzają? Młody jęczmień – opinie po kuracji męża

Ja chciałabym opowiedzieć historię walki z nadwagą mojego męża bo pewien preparat zmienił nasze życie o 180 stopni na lepsze. Mój mąż zawsze sobie w nocy lubił podjeść, nie stronił też od tłustych dań. Nie wspomnę już o słodyczach bo w każdy dzień musiał zjeść przynajmniej kilka ciastek, batona czy inne rzeczy. Patrzyłam na to z niepokojem bo przypominało to uzależnienie a waga mojego męża wzrastała.

Młody jęczmień - opinie

Miał niepohamowany apetyt. Wyczytałam dobrym sposobem na zmniejszenie głodu i odchudzanie jest picie sproszkowanego młodego jęczmienia który rozpuszcza się w wodzie i pije 30 minut przed posiłkiem. Namówiłam więc męża żeby spróbował takiej kuracji no i zaczął. Po kilku dniach jednak nie zauważyliśmy jakichś spektakularnych efektów ale mąż kontynuował kuracje. Mijały dwa później trzy tygodnie ale nic się nie działo. Jak było tak było.

Zawiedzenie wybraliśmy się raz na kolacje do znajomych z pracy mojego męża i dziękuje za ten wieczór z całego serca. Żona kolegi mojego męża zmieniła nasze życie za sprawą preparatu o którym nam opowiedziała. Mowa o kapsułkach Reducer Thermo Extreme.

Reducer Thermo Extreme opinie

Od kiedy tylko weszliśmy do ich mieszkania z zachwytem podzieliła się z nami swoim odkryciem. Zdawało mi się wtedy że jej zachwyt jest mocno przesadzony, ale sama kupiłam te tabletki Reducer Thermo Extreme mężowi.

Z początku nie chciał ich brać bo był zawiedziony nieudaną próbą z młodym jęczmieniem. Ale po jakimś czasie go przekonałam i zaczął kurację. Już po kilku dniach zauważyliśmy że ma zmniejszony apetyt. Nie prosił o dokładkę i o dziwo nie walczył ze mną o ostatni kawałek ciasta z lodówki. Dwa tygodnie od brania kapsułek Reducer Thermo Extreme jego waga zmalała o 2 kg. Wtedy jeszcze nie wierzyłam, że to te tabletki tak szybko działają i myślałam że to przypadek. Dopiero po miesiącu gdy mąż stanął na wagę i pokazała o 6 kg mniej uwierzyłam w moc tabletek Reducer Thermo Extreme. Sama nawet zaczęłam je wtedy brać bo kto nie chce być piękny i młody. I faktycznie. Mąż zrzucił już 14 kg a 7kg. One naprawdę działają.

5 Odpowiedzi do Czy babcine metody odchudzają? Młody jęczmień – opinie po kuracji męża

 1. Lina pisze:

  Dziwię się, że ludzie są w stanie wydawać tylko na zwykły błonnik… A wystarczyłoby jeść po prostu więcej pełnoziarnistych produktów i warzyw. 😛
  A potem się dziwią, że to nic nie daje.

  • Marlene pisze:

   Moja Pani Dietetyk tak samo skwitowała podobną historię! Powiedziała, ze szkoda czasu na “niewyspecjalizowane” w spalaniu tłuszczu produkty.

 2. Alina pisze:

  Cześć ;). Niestety od jakiegoś czasu mam zastój, jeśli chodzi o odchudzanie. Zgubiłam już 7 kg, brakuje mi jeszcze 3. Chciałabym osiągnąć swój cel i trenerka poleciła mi, aby kupiła sobie właśnie jakiś spalacz tłuszczu. 🙂
  I tu moje pytanie do Was, cyz macie może jeszcze jakieś stronki, gdzie ktoś testował ten Reducer Thermo Extreme? Z chęcią sobie poczytam więcej opinii, dziękuję. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *