Archiwum Kategorii: Opinie o suplementach

Wierzbownica drobnokwiatowa – opinie znajomej mnie namówiły

Przez ostatni rok bardzo dużo przybrałam na wadze. Jedzenie na mieście i przetworzone produkty spożywcze spowodowały, że moja waga wzrosła o około 30kg. Postanowiłam coś z tym zrobić. Zaczęłam stosować dietę, ale spalanie tłuszczu nie było takie proste. Ze względu na wykonywaną prace nie miałam już czasu na siłownię czy inne treningi, ale taki stan mojej wagi nie był zadowalający. Podjęłam decyzję, że moje odżywianie wspomogę suplementami diety, które przyspieszają spalanie tkanki tłuszczowej.

Spalacze tłuszczu allnutrition – opinie po bolesnej kuracji

Jestem osobą dosyć aktywną. W szkole zawsze chodziłam na wf, zawody, sportowe zajęcia dodatkowe. Ale gdy szkoła się skończyła, to i moja forma stała się nieco mniejsza. Niestety. Na dodatek miałam wrażenie, że nawet jak coś ćwiczę w domu to i tak to nie przynosi żadnych efektów. W ciągu 3 lat przytyłam 8 kilo. Dla mnie to na prawdę dużo, bo jestem niska (152 cm wzrostu).

Stosowałam Para farm – opinie po 3 kuracjach

Zawsze miałam kilka nadprogramowych kilogramów 😀 Niestety… Nie wiem, czy można się tłumaczyć genetyką, czy to po prostu niezbyt zdrowe odżywianie całej rodziny. 😀 Do rzeczy. Jakiś rok temu poznałam super chłopaka i postanowiłam, że coś w końcu ze sobą zrobię :D. Zamówiłam w Internecie Para Fram. Nigdy wcześniej nie próbowałam tego typu specyfików odchudzających. Ale też prawda jest taka, że nigdy jakoś szczególnie mi na tym nie zależało.

Sanprobi super formuła – opinie chyba wyssane z palca

Od kilku lat miałam problem z nadwagą. Kiedyś moje BMI mieściło się w normie, ale kiedy zmieniłam pracę z fizycznej na bardziej siedzącą, to przytyłam w ciągu roku ok 15 kg. Jakiś czas temu czytałam o Sanprobi super formuła. Ogólnie skusiłam się, bo te tabletki zawierają żywe szczepy probiotyczne, które ponoć bardzo regulują metabolizm. Mi to było bardzo potrzebne, bo miałam wrażenie, że u mnie metabolizm po prostu nie istnieje xD. Stosowałam ok 3 miesiące i owszem schudłam. Ale 1 kg. Jak na 3 miesięczną kurację to mało zadowalający efekt. Może gdybym jeszcze kilka miesięcy stosowała to byłoby inaczej, ale trochę szkoda mi było kasy wydawać na coś, co nie miałam pewności czy zadziała.:(

Moje przemyślenia o Apetiblock – opinie moje i przyjaciółki

Jesteś niezadowolona z efektów? Ciągle podjadasz? A może próbowałaś tabletki “Apetiblock”? Ja też. Brałam 1 tabletkę rano, drugą wieczorem. Nic nie podziałało.

Asystor slim opinie po całym miesiącu nieudanej kuracji

Do pewnego momentu nie miałam problemów z wagą, to znaczy konkretnie z nadwagą. Zazwyczaj brakowało mi nawet 2 kg do zalecanej przy moim wzroście wagi optymalnej. A później się przeprowadziłam i okazało się, że mam alergię na pyłki tutejszych drzew i traw. Zaczęłam brać leki, a moja waga zaczęła szaleć. W ciągu trzech lat przybrałam 20 kg! Nic nie pomagało: dieta i ruch – nic! Zero rezultatów.

Drenafast opinie po kuracji – wcale nie taki fast

Parę miesięcy temu zmieniłem pracę, z fizycznej na biurową. Brak dodatkowego ruchu szybko zaczął odbijać się na mojej formie. Pojawiły się dodatkowe kilogramy, moje wysportowane ciało zaczęło popadać w ruinę. Dodatkowe wyjścia na siłownie i basen nie pomagały. Znajomy polecił mi stosowanie “Drenafast”. Niestety, jedyne co odchudził ten preparat, to mój portfel… Nic poza tym. A takie miał mieć cudowne właściwości. Tymczasem nawet przy zwiększonej aktywności fizycznej i diecie, dalej nie było widać efektów. Zdecydowanie nie warto.

Przytyłam przez tabletki antykoncepcyjne – Hydrominum opinie po kuracji odchudzania

Od ponad roku zażywam tabletki antykoncepcyjne ze względu na silny trądzik na twarzy. Stosowałam różne preparaty ale niestety nic nie pomagało i dopiero tabletki mi pomogły. Ale nie o tym chce pisać Od kiedy zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne dużo przytyłam. Przez tabletki wzrósł mi okropnie apetyt. Ciągle chodzę głodna i nie mogę się najeść. Zaczęłam często podjadać, wzrosła ochota na słodycze a ja nie umiem się powstrzymać. Zdaje mi się też że od tabletek puchnę, ale doktorka wytłumaczyła mi że to nadmiar wody w organizmie która gromadzi się przez hormony. Poleciła mi stosować jakiś suplement diety który by tą wodę uregulował.

Suplement Ostrovit – opinie po całym kwartale stosowania

Do pewnego momentu nie miałam problemów z wagą; nawet po dwóch ciążach szybko wróciłam do formy. Nie przykładałam większej wagi do diety – nie musiałam. Kiedyś jednak poważnie złamałam nogę, przez długi czas nosiłam gips, a później jeszcze przez wiele tygodni chodziłam na rehabilitację. to był początek moich problemów z wagą.

Działa czy nie? Noble health opinie po regularnym stosowaniu

Od kiedy pamiętam mam problemy z wagą. Zaczęło się już w przedszkolu od niewinnych słodkich przekąsek, koleżanki wspominają mnie jako “dziewczynkę  z pączkiem”. Później, z każdym rokiem, przybierałam nadprogramowe kilogramy i o ile wcześniej mój wygląd nie stanowił dla mnie większego problemu, o tyle z wiekiem stało się to moim kompleksem. Która nastoletnia dziewczyna, a później kobieta chciałaby być traktowana jak ciepła, miękka poduszka do wypłakania dla koleżanek a powietrze dla chłopaków?