Archiwum Kategorii: Działanie suplementów

Chitosan – opinie po kuracji nastolatki

Od kiedy tylko pamiętam uwielbiałam słodycze i nocne podjadanie. Aż mnie kręciło żeby w nocy wyładować cała zawartość lodówki na talerz i zająć się tym przed telewizorem. Odbiło się to na moim wyglądzie. Jestem nastolatką więc wygląd jest dla mnie ważny. Ale za późno zdałam sobie sprawę że mam problem w postaci nadwagi. I nie jest to problem mały bo jestem najgrubsza w swojej klasie. Koledzy nawet żartowali, że wszystkie dziewczyny w klasie są ładne z wyjątkiem mnie. Wtedy zdałam sobie sprawę że muszę coś z tym zrobić więc razem z mamą wpadłyśmy na pomysł, że może jakieś tabletki zadziałają.

Kupiłyśmy chitosan ponoć zmniejsza chęć podjadania. Mijały dni ale dalej czułam dużą chęć na słodycze i ciągle byłam głodna. Powiedziałam mamie że to nie działa ale stwierdziła że trzeba poczekać. Więc czekałam jeszcze chyba z 3 miesiące ale byłam cały czas strasznie głodna. Chciało mi się płakać. Zaczęłam przeszukiwać internet i dziewczyny na forum doradziły mi żebym spróbowała tabletek Reducer Thermo Extreme ponoć działają. Mama stwierdziła że warto spróbować więc zaczęłam je przyjmować. Po kilku dniach poczułam zmniejszony apetyt na podjadanie. Po prostu przestałam nachalnie myśleć o jedzeniu i mogłam zająć się innymi rzeczami. Nie czułam głodu pomiędzy posiłkami.

Po dwóch tygodniach stosowania tabletek Reducer Thermo Extreme poszłam na imprezę do koleżanki. Normalnie zjadłabym wszystko co zostało podane ale zdziwiłam się bo zjadłam tylko dwa kawałki ciasta i to wszystko. Drugiego nawet nie dokończyłam bo po prostu nie odczuwałam tego nachalnego pragnienia zjedzenia słodyczy. Mama również zaobserwowała u mnie zmianę. Z tygodnia na tydzień ubywało mi jakiś niecały kilogram bez ćwiczeń. Dzięki kapsułkom Reducer Thermo Extreme nie odczuwam już potrzeby nocnego podjadania.

Gdy po 3 miesiącach mój numer ubrania zmniejszył się o 1 poczułam że mogę naprawdę skutecznie schudnąć i znowu zacząć normalnie żyć. Gorąco polecam wam tabletki Reducer Thermo Extreme. Dzięki nim stałam się normalną nastolatką a nie zakompleksionym dzieciakiem ze spuszczoną głową.

Therm line man opinie to jednak nie wszystko

Jeśli myślicie, że tylko dziewczyny i kobiety zamartwiają się swoja wagą, to się mylicie. Ja do pewnego momentu byłem zdrowy i szczupły i nie miałem z utrzymaniem wagi większych problemów.

Pewnego dnia jednak poważnie złamałem nogę; musieli ją składać operacyjnie, co spowodowało znacznie dłuższy czas zdrowienia i rehabilitacji. Odwykłem od ruchu. Co więcej – znalazłem pracę i to głównie siedzącą. I – wiadomo – zacząłem tyć. W wieku 30 lat nosiłem na sobie dość spory tobołek tłuszczu. Strasznie się męczyłem.

Postanowiłem coś z tym zrobić, ale nie dawałem rady za dużo się ruszać. Chciałem zbić pierwszych kilka lub kilkanaście kilo za pomocą jakichś środków pomagających w chudnięciu. Próbowałem kilku, ale wszystkie okazywały się bezskutecznie. Dopiero Therm Line Man coś pomógł, ale na krótko. Straciłem 2 kg i waga znów stanęła w miejscu – mimo, że już zmotywowany – zacząłem chodzić do i z pracy na piechotę, żeby przyspieszyć sprawę. Udało mi się też zmienić trochę dietę – wyrzuciłem z niej smażone rzeczy, a słodycze ograniczyłem do minimum. I… nic! Stwierdziłem wiec, że czas na jakiś nowy środek pomagający w utracie wagi.

Mój wybór padł na Reducer Thermo Extreme. Dość szybko okazało się, że to był naprawdę dobry wybór. Co tydzień – półtora widzę kolejny dobry rezultat. Chudnę rozsądnie, ale cały czas. Zaczynam się już czuć coraz lepiej. Przestały mnie boleć plecy, bo nie dźwigam już takiej masy sadła. Wciąż mam jeszcze kilkanaście kilo do stracenia, ale w tym tempie uporam się z tym w ciągu pół roku najdalej. Zacząłem znów uprawiać sporty – biegam i gram z kumplami w kosza. Nie męczę się tak strasznie nawet przy takim wysiłku fizycznym. Czuję się dziesięć lat młodszy. Znów podobam się żonie, nadążam już za dzieciakami podczas wspólnych wycieczek rowerowych.

Nie wierzyłem już, że schudnę. Reducer Thermo Extreme przywrócił mi wiarę w to, że wszystko jest możliwe. Jestem na pewno zdrowszy, mam lepszą kondycję, wyglądam coraz lepiej i młodziej. Jestem sprawniejszy, niż przed trzydziestką; dlatego szczerze polecam Reducer Thermo Extreme.